Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Toaleta w centrum w przyszłym tygodniu?

› Aktualności› Samorząd miesiąc temu    21.09.2019
Anna Siecla
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A

Rawicz. Na targowisku ma w najbliższy wtorek stanąć publiczna toaleta - poinformowano na środowej sesji rady miejskiej. Co z drugą? Jej budowy wykonawca jeszcze nie zaczął.

O przeciągającą się w czasie instalację toalet w mieście spytał na sesji radny Karol Białecki. Naczelnik wydziału inwestycji i rozwoju - Celina Pilżys-Kosmatka, poinformowała, że jedna podwójna kabina jest już ukończona i powinna stanąć na placu targowym we wtorek (24 września).

Jeżeli chodzi o tę, która ma być zamontowana przy ul. Buszy - jak twierdzi burmistrz - wciąż jest niewykonana. - Zastanowimy się, po zamontowaniu pierwszej, co dalej zrobić z tym tematem - odpowiedział Grzegorz Kubik. - Kiedy wykonawca przyjedzie do Rawicza, będzie okazja, by porozmawiać. Wtedy zdecydujemy, czy rezygnować z tego zamówienia i ogłosić nowe pod podobne wymiary przyłączy.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Boję się przyszłości
28 dni temu ocena: 100%  4
Kibla nie potrafi postawić a za rynek się bierze. BOŻE CHROŃ RAWICZ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tak trzymać
miesiąc temu ocena: 60%  3
Brawo panie burmisrzu za upór w realizacji zadań na rzecz mieszkańców Rawicz. Wreszcie otrzymają te swoje upragnione sracze i skończy się hejt na Pana i nasz Bezpartyjne Region. Zamknie im Pan wreszcie te niewyparzone buźki.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ alfabety
miesiąc temu ocena: 80%  2
Od kiedy targowisko jest w centrum? Centrum to rynek i przyległe ulice.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rawicz
miesiąc temu ocena: 89%  1
Po co toalety na rynku są pięknie wkomponowane wystarczyło tylko je odświeżyć zatrudnić gospodarza który by dbał oczyścić a nie tyle kasy wpakowac w bubel którego do dziś nie ma
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji