Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tom-Kar zwycięzcą VII edycji

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    13.02.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

W minioną sobotę byliśmy świadkami ostatniej kolejki Amatorskiej Ligi Halowej w Pakosławiu i jednocześnie ceremonii jej podsumowania.

Ostatnia seria gier tak naprawdę o niczym już nie decydowała, ponieważ mistrzostwo tydzień wcześniej zapewniła sobie drużyna Tom-Kar. W ostatniej kolejce drużyna z Bojanowa potwierdziła jednak wysoką dyspozycję i wygrała 6:2 z Tomaxem. Dużą niespodzianką ostatniej serii gier była porażka 0:2 Dan Keller Team z LZS Chojno. W pozostałych meczach wygrywali faworyci, czyli Rawag, Arpon i Marbud. Wynik meczu LZS Pakosław z Geo-Bud został zweryfikowany jako walkower dla Geo-Bud, ponieważ w drużynie z Pakosławia wystąpił zawodnik ukarany w poprzedniej kolejce czerwoną kartką. W meczu padł remis 2:2.

Po ostatniej potyczce organizatorzy dokonali ceremonii podsumowania i zamknięcia. Wśród zaproszonych gości byli między innymi: Jerzy Mosiek, Józef Mosiek czy Mirosław Biechowiak. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały pamiątkowymi pucharami, a zawodnicy z trzech pierwszych miejsc także medalami. Przyznano również wyróżnienia. Drużyną „fair-play” została ekipa LZS Sowy. Najlepszym bramkarzem został Jakub Poślednik z drużyny Marbud Jutrosin, a królem strzelców okazał się Karol Krystek z Tom-Karu, który strzelił 26 goli w 13 meczach.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A