Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Torebki kopertówki czy małe czarne - co wybrać na wieczorne wyjścia

› Kobieta i dziecko ponad rok temu    12.11.2017
Artykuł partnera
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Każde wieczorne wyjście jest dla kobiety wydarzeniem, podczas którego chcemy czuć się piękne i wyglądać doskonale. Zwracamy uwagę na każdy detal a dobór torebki do stylizacji jest kluczowy dla świetnego samopoczucia. Nie raz stoimy przed wyborem – torebka kopertówka czy mała czarna, nowoczesność i indywidualność czy klasyczna elegancja? Jednej odpowiedzi nie ma, ponieważ wszystko zależy od charakteru imprezy i efektu jaki chcemy uzyskać.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA


Kiedy mała czarna?

Torebka mała czarna sprawdza się na wyjścia o charakterze oficjalnym. Będzie ona doskonałym uzupełnieniem popularnej sukienki „małej czarnej” oraz czarnych szpilek. To, na co warto zwrócić uwagę, to kształt torebki – w zależności od posiadanej figury małą czarną wybierany klasyczną, o zaokrąglonych bokach, w kształcie trapezu lub owalną. Małe czarne o kształcie trapezu świetne ukryją zbyt okrągłe biodra, klasyczna jest idealnym rozwiązaniem dla Pań o figurze klepsydry, okrągłe i owalne polecane są Paniom o drobnej figurze i wąskich biodrach. Torebki tego typu nie zaskoczą nas jednak kolorystyką czy fasonem – surowość elegancji zawsze będzie wychodziła na pierwszy plan, co w sytuacjach stresujących może dodać pewności siebie. To co wyróżnia małe czarne to materiał z których są wykonane. Klasyczne torebki to oczywiście wykonane ze skóry naturalnej, możemy jednak spotkać skórę lakierowaną, nubuk, imitację skóry węża oraz łączenie kilku materiałów.

Torebki kopertówki – elegancja w nowoczesnym wydaniu

Wesela, przyjęcia, bankiety – wszystkie te wyjścia łączą barwne stroje. Na tego typu imprezy wybieramy kreacje w najróżniejszych wzorach i kolorach, o różnych długościach i zakończeniach a nic tak nie doda charakteru wybranej przez nas stylizacji jak kopertówka! Wachlarz wyboru jest ogromny i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pań! Torebki kopertówki to bogactwo kolorów, kształtów, materiałów z których są wykonane oraz elementów dekoracyjnych. Możemy dobrać je do każdej stylizacji podkreślając charakter samej sukni lub jej właścicielki.

W wyborze odpowiedniej torebki pomagają wiodący producenci torebek. Marka Creole zachwyca nie tylko bogatą kolorystyką, ale również delikatnością zdobień i różnorodnością zapięć. Mamy tutaj do czynienia z kolekcją pozostawiającą swobodę stylu z zachowaniem klasycznej elegancji. Marka Monnari proponuje zaś coś pomiędzy klasyczną elegancją a silną osobowością, gdyż łączy delikatność z ekstrawagancją pozostawiając pole do popisu Paniom, które chcą subtelnie zaznaczyć swoją obecność podczas każdego wydarzenia. „Małe czarne” torebki Kazar dedykowane są dla kobiet pewnych siebie o silnej osobowości, lubiących podkreślać swoją indywidualność.  Mimo niewielkich rozmiarów przyciągają spojrzenia i nadają wyraźnego charakteru każdej stylizacji.  Torebka powinna więc być nie tylko uzupełnieniem wybranej kreacji, lecz przede wszystkim powinna podkreślać wyjątkowość każdej z nas.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A