Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Trwa remont świetlicy w Szkaradowie

› Aktualności 3 miesiące temu    24.06.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. F. Małecki

Na 89.019 zł wyceniono wykonanie prac budowlanych w świetlicy wiejskiej w Szkaradowie.

- Obejmują one zmycie starej farby ze ścian, ich szpachlowanie oraz pomalowanie, wraz z sufitami, farbami lateksowymi. Wymieniana jest też instalacja elektryczna oraz drzwi drewniane na drzwi z PCV - informuje Marek Glura z Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie.

Istotnym elementem prac jest montaż napinanego, podwieszanego sufitu w czarnym kolorze i dwóch żyrandoli światłowodowych, sterowanych na pilota.

- Żyrandole będą w formie spirali ze światłowodów, zakończonych fasetowymi kulkami szklanymi oraz luźnymi światłowodami rozchodzącymi się promieniście w formie ramion ośmiornicy lub meduzy, wychodzących z okrągłego plafonu - dodaje sołtys Fabian Małecki. Zadanie, które realizuje Proinvest z Rawicza, ma być ukończone do 26 czerwca.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wojciech
3 miesiące temu ocena: 75%  1
Na remont naszych mieszkań komunalnych nie ma. A na meduzy na suficie k...a się znalazło. Wstyd Panie Małecki, zamiast pomagać ludziom w gminie to tylko dla siebie ciągniecie. Teraz już wiemy gdzie te pieniądze z czynszów idą na błyskotki dla Szkaradowa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji