Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Trzeci przetarg na budowę schronika. Wynik?

› Aktualności 11 miesięcy temu    8.04.2018
Karol Pospiech
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum portalu

Próba wyłonienia firmy, która w okolicy Sarnowy wybuduje schronisko dla zwierząt, trwa od kilku miesięcy.

Tym razem, choć wpłynęły cztery oferty, znów się nie udało. Jak czytamy w informacji o unieważnieniu postępowania, ceny brutto, które zaproponowali przedsiębiorcy, przewyższają kwotą zaplanowaną przez urząd miejski na to zadanie. Zakładano, że budowa schroniska pochłonie 546 tys. 500 zł. Złożone oferty opiewały na kwoty od 651 tys. zł do 1 mln 20 tys. zł.

Z założeń wynika, że rawickie schronisko ma posiadać: 20 boksów dla zwierząt o wymiarach 3 na 3 metry, dwa kojce do kwarantanny, wybiegi, budynek socjalno-biurowy oraz przydomową oczyszczalnię ścieków. Obecnie - na mocy porozumienia z miastem Leszno - bezpańskie zwierzęta z terenu Rawicza trafiają do schroniska w Henrykowie.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ yyy
11 miesięcy temu ocena: 68%  3
MOŻE LEPIEJ DAĆ SOBIE SPOKÓJ Z TYM SCHRONISKIEM ? Kosztuje bajońskie sumy i będzie po powstaniu obciążać budżet miasta czyli podatników. Dodatkowo będzie furtką dla ludzi którzy chętnie będą podrzucać tam psy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gospodarny
11 miesięcy temu ocena: 94%  2
Na allegro kojec z budą kosztuje 780 zł
~ ..
11 miesięcy temu ocena: 57%  1
Gmina Rawicz zrzuciła się w Henrykowie na kojce w kwocie bodaj 6 tysięcy od sztuki. Słoneczko Rawicza i Spokojnej funduje budżetowi, A WIĘC NAM, fanaberię za około 30-40 tysięcy od jednego kojca. Czy to nie jest niegospodarność? Może lepiej te bezdomne psy Wietnamczykom zaoferować?
R E K L A M A
R E K L A M A