Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Turniej w ramach 26. Finału WOŚP. Krobia wróciła z pucharem

› Aktualności› Wydarzenia 11 miesięcy temu    10.01.2018
Weronika Skrzypczak
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
Zwycięzcą V Siatkarskiego Turnieju Mistrzów okazała się drużyna z Krobi, która w meczu finałowym pokonała Pikrepije Wrocław 2:1Zwycięzcą V Siatkarskiego Turnieju Mistrzów okazała się drużyna z Krobi, która w meczu finałowym pokonała Pikrepije Wrocław 2:1 fot. W. Skrzypczak

W rozgrywkach organizowanych na sali I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu brało udział osiem zespołów. Ostatecznie, po długiej walce w meczu finałowym, siatkarskim mistrzem została ekipa siatkarzy z Krobi, która pokonała w tie-breaku Pikrepije Wrocław - 2:1.

Turniej organizowany w ramach 26. Finału WOŚP rozpoczął się w niedzielne popołudnie, a mecze rozgrywane były systemem brazylijskim.

Dla uczestników wydarzenia prowadzone były również licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wśród których pojawiła się, m.in. koszulka z autografem Anity Włodarczyk.

Ponadto, jedną z dodatkowych atrakcji wieczoru był występ artystyczny zespołu tanecznego PAKA z Pakosławia.

Bez wątpienia największe emocje widzom niedzielnego widowiska przyniósł mecz finałowy. W nim zmierzyły się drużyny z Krobi i Wrocławia, które nie przegrały żadnego z wcześniejszych spotkań. Walka toczyła się punkt i rozstrzygnęła się dopiero w tie-breaku.

Trzeci set, który rozpoczął się dopiero okolo 21.00, wyłonił zwycięzcę V Siatkarskiego Turnieju Mistrzów. Okazał się nim zespół z Krobi (w składzie: Damian Wenderski, Maciej W
enderski, Dawid Zwierzyk, Maciej Śląski, Mikołaj Nele, Szymon Turczyński, Przemysław Przybylski, Magdalena Baszkiet).

R E K L A M A

To właśnie na ich ręce Anna Gauza, redaktor naczelna „Życia Rawicza”, złożyła pamiątkowy puchar.

-
Bardzo zacięta rywalizacja, ale także dobra zabawa w duchu pomocy innym. Cieszę się, że nasz turniej rozrasta się i biorą w nim udział również drużyny spoza naszego powiatu. Rawicz bardzo mocno rozwija się sportowo i ten turniej z pewnością po pięciu latach stał się z jedną z wizytówek naszego regionu - mówi Kacper Kwiatkowski, który szefuje sztabowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rawiczu.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Gwóźdź
11 miesięcy temu ocena: 100%  1
Może jakaś galeria. Tyle się zdjęć podczas turnieju napstrykala, a brak efektu na portalu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A