Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Turniej „żaków” w Szkaradowie

› Sport i rekreacja› Piłka nożna ponad rok temu    11.02.2018
Artur Krawczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

W minioną sobotę, w sali sportowej w Szkaradowie, odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Żaków” o Puchar Prezesa KS Orla Jutrosin.

R E K L A M A

 

W zmaganiach wystartowało 10 zespołów, które w pierwszej fazie turnieju zostały podzielone na dwie grupy. W grupie „A” znalazły się: Orla Jutrosin I, Sarnowianka Sarnowa I, Awdaniec Pakosław I, Rawia Rawicz i Wisła Borek Wlkp. Grupę „B” utworzyły z kolei: Orla Jutrosin II, Sarnowianka Sarnowa II, Awdaniec Pakosław II, Zjednoczeni Pudliszki i Sparta Miejska Górka. Dwie pierwsze drużyny z obu grup awansowały do półfinałów, a pozostałe walczyły o miejsca od dziewiątego do trzeciego. W finale spotkał się Awdaniec Pakosław I i Sarnowianka Sarnowa I. Triumfator zawodów został wyłoniony dopiero po serii rzutów karnych. Gracze z Pakosławia wykonali jeden stały fragment gry lepiej od kolegów z Sarnowy i to oni wywalczyli puchar prezesa Orli Jutrosin. Na najniższym stopniu podium stanęła Sparta Miejska Górka, która także po rzutach karnych pokonała Sarnowiankę II Sarnowa. Przyznano także wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem został Radosław Bohm ze Sparty Miejska Górka, najlepszym bramkarzem Marceli Kwieciński z Rawii Rawicz, a królem strzelców Franciszek Plewa z Awdańca Pakosław.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ SARNOWIAK
  ponad rok temu 1
  Brawo SARNOWIANKA !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A