Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Uczniowie z Miejskiej Górki w Brukseli

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    10.07.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Uczestnicy wycieczki zwiedzili Parlament Europejski Uczestnicy wycieczki zwiedzili Parlament Europejski  fot. Zespół Szkół w Miejskiej Górce
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Troje uczniów z Zespołu Szkół w Miejskiej Górce przebywało w Brukseli na zaproszenie europosła Andrzeja Grzyba. Byli to: Beata Szotkiewicz, Patrycja Lorenc i Wiktor Miedziński. Opiekunem grupy była Małgorzata Czapiewska.

Wyjazd był jedną z nagród za zajęcie przez licealistów pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Życiu i Działalności Stanisława Mikołajczyka. Uczestnicy zwiedzili wiele ciekawych miejsc, między innymi Brugię i Ostendę. W programie wyjazdu była również uroczysta kolacja z posłem Andrzejem Grzybem.

R E K L A M A

Ostatniego dnia pobytu młodzież zwiedziła Parlament Europejski oraz wysłuchała wykładu na temat jego funkcjonowania. Na zakończenie wizyty uczestnicy wyjazdu zjedli obiad w restauracji dla gości w Parlamencie Europejskim.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A