Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Uczy się w rawickim liceum. Została stypendystką Prezesa Rady Ministrów

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    31.12.2018
Dawid Bela
komentarzy 6 ocen 5 / 60%
A A A
Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 2 w Lesznie.Uroczystość odbyła się w Zespole Szkół nr 2 w Lesznie. fot. I LO Rawicz

Oliwia Maciejak z I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu osiąga znakomite wyniki w nauce. Drugi rok z rzędu została stypendystką Prezesa Rady Ministrów. 

Licealistka chodzi do klasy IIIA o profilu matematycznym. W minionym roku szkolnym uzyskała średnią ocen 6,0 oraz wzorowe zachowanie. Znalazła się w gronie najzdolniejszych uczniów w Wielkopolsce. 

Stypendium Prezesa Ministrów odebrała z rąk Elżbiety Leszczyńskiej - Wielkopolskiej Kurator Oświaty oraz Tadeusza Waczyńskiego - dyrektora Delegatury w Lesznie.

Uroczystość odbyła się 20 grudnia. Zorganizowano ją w Zespole Szkół nr 2 w Lesznie.


[AKTUALIZACJA]
Oprócz Oliwii Maciejak stypendia Prezesa Rady Ministrów otrzymali: Beata Szotkiewicz z Liceum Ogólnokształcącego w Miejskiej Górce, Daria Maćkowiak z Technikum Ekonomicznego rawickiego ZSZ oraz Mikołaj Pospiech z Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Jutrosinie.
 

+ 3 głosów: 5 (60%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ gaba
5 miesięcy temu ocena: 50%  6
Talent i chęć do nauki to jest coś czego nie da się nauczyć w żadnym liceum. Na wszystkie uniwersytety świata przyjdzie czas. A tak w ogóle to liceum (dla chcących) w Rawiczu, kiedyś było prześwietne, wykształciło mnóstwo mądrych ludzi. Nie wiem dokładnie jak jest teraz, ale wierzyć mi sie nie chce ze LO z tradycjami, baa z tuzami uczącymi np. matematyki nie jest dobre. Może z nowym roczkiem nie neguj szkoły i całego systemu edukacji przez jednego niekompetentnego nauczyciela, Dosiego Roku!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ @#
5 miesięcy temu ocena: 71%  5
Ładna i mądra. A wszystkim niestety się nie dogodzi "a"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
Artykuł promujący Rawicz. Co roku to samo. Mądrzy są tylko w Rawiczu? Z powiatu rawickiego na tej sali było kilka osób a nie tylko jedna. Liceum z Jutrosina i Miejskiej Górki oraz szkoła z Bojanowa też mieli swoich reprezentantów. Pan Dawid może by się wysilił i nie tworzył artykułów promujących tylko jedno środowisko. Mądrych, a może mądrzejszych jest więcej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ups
5 miesięcy temu ocena: 56%  3
Może powinna w takim razie wybrać lepsza szkole niż Liceum w Rawiczu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ___
5 miesięcy temu ocena: 50%  2
Zdecydowanie. Matematyka to słaba strona tej uczelni.