Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Układaj konto jakże osobiste Alior Banku według swoich potrzebReklama

› Aktualności 9 miesięcy temu    9.08.2018
Reklama
komentarzy 0 ocen 6 / 0%
A A A

Obecnie klienci szukają prostych produktów, które mogą dopasować do swoich potrzeb. naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi alior bank z ofertą konta jakże osobistego. jest to spersonalizowany rachunek bankowy, stanowiący ciekawą alternatywę dla kont dostępnych na rynku. o jego szczegółach i zaletach mówi Anna Kwiatkowska, doradca z placówki partnerskiej Alior Banku w Rawiczu przy ul. 3 Maja 1.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

Konto Jakże Osobiste to zupełnie nowa odsłona codziennej bankowości i unowocześniony produkt w ofercie Alior Banku. Jakie są jego główne zalety?

- Konto jakże osobiste to oferta pozwalająca na samodzielny wybór korzyści przez klienta, który wie najlepiej, z jakich funkcjonalności i usług bankowych chce korzystać i kiedy. My umożliwiamy mu swobodny wybór rozwiązań dopasowanych do jego potrzeb – elementy tej oferty klient może zmieniać, dodawać lub z nich rezygnować w dowolnym momencie, w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Z jakimi kosztami wiąże się takie konto szyte na miarę?

Posiadacz konta jakże osobistego nie ponosi kosztów dwóch wybranych korzyści, a każda dodatkowa kosztuje tylko 3,5 zł. przy odpowiednim dobraniu parametrów rachunku i spełnieniu standardowych warunków, konto jakże osobiste może być dla klienta całkowicie bezpłatne.

Co to za standardowe warunki?

- W każdym banku kluczowe są zawsze dwie opłaty: za prowadzenie konta oraz za korzystanie z karty debetowej. w przypad- ku konta jakże osobistego klient może zostać zwolniony z obu. wystarczy, że zapewni w ciągu miesiąca jednorazowy wpływ na konto w wysokości minimum 1500 zł oraz dokona transakcji bezgotówkowych, czyli w uproszczeniu zapłaci kartą, na kwotę minimum 300 zł w miesiącu. z opłaty za prowadzenie konta zwolnione są również osoby do 26. roku życia.

A co z innymi opłatami, np. za przelewy czy wypłaty z bankomatów?
- Wszystkie zwykłe przelewy krajowe w złotych realizowane przez internet są darmowe. bank nie pobiera opłat również za wydanie karty do konta, wykonywanie transakcji za pomocą systemu blik czy korzystanie z bankomatów własnych alior banku. darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej polsce również są dostępne i jest to właśnie jedna z korzyści do wyboru.

Jakie są pozostałe korzyści i opłaty z nimi związane?
- Aktualnie w ofercie jest 9 korzyści, które klienci – w ramach szerokich badań i konsultacji – sami określili jako najbardziej dla nich istotne. tak jak wspomniałem, bank nie pobiera opłat za dwie wybrane, a każda następna to koszt 3,5 zł. wśród nich można znaleźć takie udogodnienia jak wspomniane darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce, a ponadto: darmowe wypłaty z bankomatów za granicą, wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, limit w koncie bez odsetek przez 10 dni w miesiącu, zwrot 1% za płatności telefonem, ubezpieczenie w podróży za granicą, program lojalnościowy Mastercard priceless specials, w którym można zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. klienci mają do dyspozycji także ubezpieczenia assistance oraz pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych. korzyści można dowolnie modyfikować w nowej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej, a nowo wybrane w większości zaczynają działać już od następnego dnia. lista korzyści dla posiadaczy konta jakże osobistego będzie przez alior bank na bieżąco rozwijana.

Nowy rachunek osobisty Alior Banku wydaje się elastycznym i łatwym do korzystania rozwiązaniem. Gdzie można założyć takie konto?

- Konto jakże osobiste to podstawowy rachunek wpisujący się w strategię „cyfrowego buntownika” naszego banku. jej ideą jest wyjście naprzeciw potrzebom klientów, którzy w coraz większym stopniu chcą korzystać z nowoczesnej bankowości. rachunek można otworzyć składając wniosek przez stronę internetową banku oraz w tradycyjny sposób, czyli w naszej placówce, do której serdecznie zapraszam – wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i pomożemy przejść przez cały proces.

 


Dziękuję za rozmowę, a klientów zapraszam 

do placówki partnerskiej Alior Banku:

Rawicz, ul. 3 Maja 1

tel. 65 546 16 39

 

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 6 (0%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A