Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - rawicz24.pl - kalkulator POW

Ukwiecona gmina. Konkurs przedłużony

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    28.06.2017
Karol Pospiech
komentarzy 1 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Do 31 lipca, a nie jak początkowo zakładano do 5 czerwca, można zgłaszać kandydatury w konkursie „Ukwiecona gmina”, organizowanym przez samorząd Rawicza.

W konkursie mogą wziąć udział właściciele, współwłaściciele i najemcy lokali lub nieruchomości jedno lub wielorodzinnych. Ocenie podlegają ogródki przydomowe i elewacje - głównie kompozycja roślinna i ład przestrzenny, aranżacje oraz elementy dekoracyjne.

R E K L A M A

„Celem konkursu jest podnoszenie estetyki miasta i wsi poprzez ukwiecanie ogródków przydomowych (dotyczy części lub całości ogródka) i elewacji budynków (balkony, parapety) położonych na terenie gminy” - czytamy w regulaminie.


Zgłoszenia przyjmowane będą w rawickim urzędzie miejskim do końca lipca.

R E K L A M A
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ nnnn
4 miesiące temu ocena: 94%  3
Czy można nazwać "podnoszeniem estetyki", zamalowanie na parkingu koło starostwa obrysu Synagogi??? Czy można nazwać " podnoszeniem estetyki" zaniedbany Cmentarz Żołnierzy Armii Czerwonej?/ Czy można nazwać " podnoszeniem estetyki" zaniedbany i brak upamiętnienia Cmentarza Żydowskiego??? Zajmij się człowieku ważnymi historycznymi miejscami, związanymi z pamięcią i historią Rawicza, a nie z zamazywaniem tej pamięci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bary
4 miesiące temu ocena: 94%  2
Prawda, święta prawda. Ale nie pozwolimy zapomnieć o historii Rawicza, tak pięknej a zarazem czasami dramatycznej. Inne miasta dbają, ale u Nas kwiatki i pierdolki. Nie tędy droga Włodarzu
~ Stagnacyjny Region
4 miesiące temu ocena: 97%  1
Stagnacja Rawicza się nasila i nasilać będzie.
R E K L A M A
R E K L A M A