Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ulica Mikołajewicza później niż zakładano

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    9.05.2017
Karol Pospiech
komentarzy 2 ocen 9 / 67%
A A A
Na ul. Mikołajewicza trwają prace związane z remontem sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, których inwestorem jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu. Po ich zakończeniu rozpocznie się przebudowa nawierzchniNa ul. Mikołajewicza trwają prace związane z remontem sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej, których inwestorem jest Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu. Po ich zakończeniu rozpocznie się przebudowa nawierzchni fot. G. Heluszka

Zakończenie prac planowano 31 maja, ale termin został przesunięty ze względu na roboty prowadzone przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu.

Zakres inwestycji obejmuje przede wszystkim: remont około 378 m drogi, wykonanie nawierzchni jezdni z masy bitumicznej, częściową wymianę nawierzchni chodników i zjazdów oraz krawężników, a także wymianę istniejących włazów kanałowych kanalizacji deszczowej.

Wykonawcą robót jest Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne „DROGOMEL” z Góry, a inwestycja ma pochłonąć ponad 352 tys. zł.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 6 głosów: 9 (67%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Fort
ponad rok temu ocena: 100%  3
Jest remontowana i to jest najważniejsze dla mnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ vvv
ponad rok temu ocena: 100%  2
rawiczanie cieszą się, że ta ulica będzie w końcu zrobiona ! tydzień-dwa różnicy nie robi. najważniejsze, że będzie, w końcu !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nic
ponad rok temu ocena: 50%  1
A sprzęt firmy "CHOD-DRÓG
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A