Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AB1 Rawbud

Umiesz pracować pod presją czasu? Może to etat dla ciebie

› Aktualności› Samorząd 3 miesiące temu    11.07.2019
Anna Siecla
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. archiwum portalu

Rawicz. Chętny na stanowisko ds. promocji będzie współpracować przy przygotowywaniu działań promocyjno-informacyjnych.

Kandydaci powinni mieć co najmniej średnie wykształcenie, powinni również wykazywać się zdolnościami lingwistycznymi, czyli znać język angielski lub niemiecki przynajmniej w stopniu podstawowym, a także znać obsługę programów tekstowych i graficznych oraz systemu zarządzania treścią cms (czyli wprowadzaniem zmian na stronach internetowych). To niektóre konieczne wymagania. Z kolei wśród warunków dodatkowych znajdują się: pełna obsługa aparatu fotograficznego, umiejętność sporządzania pism urzędowych i selekcjonowania informacji, znajomość zagadnień z zakresu promocji, umiejętność pracy pod presją czasu czy dyspozycyjność

Czym będzie zajmować się ewentualny przyszły pracownik urzędu? Będzie m.in. zarządzać stroną internetową i profilem gminy na portalu społecznościowym, będzie współpracować przy przygotowywaniu strategii promocyjno - informacyjnej, brać udział w planowaniu działań promocyjnych, kampanii reklamowych i informacyjnych koniecznych do wzmocnienia wizerunku gminy, urzędu i jednostek podległych, będzie też organizować wydarzenia gminne koordynowane przez biuro promocji i komunikacji społecznej.

Wykaz koniecznych dokumentów, które musi złożyć kandydat znajduje się na stronie internetowej gminy. Dokumenty będą przyjmowane do 26 lipca. Wcześniej magistrat poszukiwał także grafika, który miałby wspierać działania biura promocji, ale to postępowanie zostało unieważnione

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Tygodniówka
3 miesiące temu ocena: 100%  8
Wymagania konkretne, jak zapytałem o wynagrodzenie i usłyszałem kwotę, to zapytałem czy to za tydzień pracy, oni że za miesiąc, jelblem śmiechem i wyszedłem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Za psie pieniądze
3 miesiące temu ocena: 100%  7
Praca z m3 - niedoczekanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Greg
3 miesiące temu 6
Jakie wynagrodzenie????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raw2
3 miesiące temu ocena: 100%  5
Zgadzam sie Z kolega RAW powyzej . Nie warto, bylem na rozmowie kwalifikacyjnej. Wymagania kosmiczne oraz wiedza , natomiast wynagrodzenie nie adekwatne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Raw
3 miesiące temu ocena: 100%  4
Tam ciągle szukają. Wynagrodzenie marne, a wymogi jakby człowiek miał zostać prezesem gminy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszko
3 miesiące temu ocena: 81%  3
Świat się kończy!!! Do budżetówki poszukują osoby, która potrafi pracować pod presją czasu. Przecież to wbrew wszelkim kanonom!!! Nie byłem jeszcze w jakimkolwiek urzędzie w którym ktokolwiek z zatrudnionych pracował pod presją czasu. A co jeśli pozostali pracownicy budżetówki wezmą przykład z tej nowo zatrudnionej osoby??? Przecież to wywróci świat petentów do góry nogami!! Pomyślał ktoś o konsekwencjach??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
3 miesiące temu ocena: 100%  2
to reklama, czy antyreklama ? "Umiesz pracować pod presją czasu" tytuł sugeruje, że to musi być świetna praca.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Greg
3 miesiące temu ocena: 80%  1
Kiepski tytuł, ale co tam, składam