Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud

Upiększ posesję lub sołecki zakątek i wygraj nagrody

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    24.06.2019
Anna Siecla
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. fotolia.com

Rawicz. Chcesz pochwalić się przydomowym ogrodem albo balkonem? Masz zmysł estetyczny? Zgłoś się do konkursu. Czekają nagrody.

Magistrat już po raz czwarty organizuje konkurs „Ukwiecona gmina Rawicz”. Można wystartować w jednej z dwóch kategorii - najpiękniejsza posesja oraz najpiękniejszy sołecki zakątek. Zgłoszenia są przyjmowane w urzędzie miejskim do 3 lipca, a przez kolejne trzy tygodnie jury będzie wizytować i poddawać ocenie obiekty.

Pod uwagę będą brane m.in.: kompozycja i ład przestrzenny nasadzeń, wykorzystanie elementów dekoracyjnych, działalność ekologiczna oraz estetyka i stan techniczny elementów małej architektury. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 24 sierpnia podczas dożynek gmino-powiatowych w Rawiczu.

Szczegóły i kartę zgłoszenia można znaleźć na stronie internetowej gminy: www.rawicz.pl.

Przypomnijmy tylko, że w ubiegłym roku w kategorii ogród miasto/wieś zwyciężyli Magdalena i Paweł Szumni z Rawicza, w kategorii elewacja, balkon miasto/wieś Halina Stolarek z Rawicza, a w kategorii sołecki zakątek - Sołectwo Łaszczyn „Lawendowy Zakątek”.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zosia
25 dni temu 2
W przyszłym roku również można będzie wziąć udział w konkursie? Planuję posadzić sporo róż- https://www.rozeogrodowe.pl... i myślę, że mój ogródek będzie pięknie wyglądał.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwator
4 miesiące temu ocena: 100%  1
Tak kiepskie nagrody w zeszłym roku były, że szkoda gadać. Dyplom i maskotkę to można dzieciom rozdawać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji