Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w liceum [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    28.06.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 5 / 40%
A A A
W I LO pożegnano odchodzącego na emeryturę Wojciecha Danielczyka     W I LO pożegnano odchodzącego na emeryturę Wojciecha Danielczyka  fot. I LO w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu podczas uroczystości, dyrektor szkoły Łucja Dera podsumowała pracę w minionym roku szkolnym, podkreślając zaangażowanie i sukcesy młodzieży w wielu konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych oraz projektach edukacyjnych.

Podziękowała nauczycielom i pracownikom szkoły za trudy włożone w pracę w minionym roku szkolnym i życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Udanych wakacji życzył młodzieży i nauczycielom starosta rawicki, w którego imieniu wystąpiła skarbnik powiatu, Barbara Noga. Życzenia złożyła także Grażyna Kośmider, przewodnicząca Rady Rodziców.

R E K L A M A

Dyrekcja szkoły uroczyście pożegnała odchodzącego na emeryturę nauczyciela i bibliotekarza, Wojciecha Danielczyka oraz odchodzącego z liceum z przyczyn organizacyjnych ks. Tomasza Staśkiewicza.

Kluczowym momentem akademii było wręczenie świadectw z wyróżnieniem, które otrzymało je 58 uczniów. Najwyższą średnią ocen uzyskała Oliwia Maciejak (5,75) z klasy IA. W dalszej części uroczystości nagrodzono uczniów za 100% frekwencję i działania na różnych płaszczyznach funkcjonowania szkoły.

Częścią artystyczną był występ koła poezji śpiewanej „Poeton”. Wykonano kilka piosenek w języku polskim angielskim i francuskim.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 5 (40%) 3 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ osoba chcąca i potrzebująca pracować
  11 miesięcy temu 1
  A konkurs na nauczyciela bibliotekarza będzie w I LO ? Czy nie, bo jedna z pań polonistek dostanie godziny bibliotekarza ? A jeśli ta druga opcja, to przecież zwolnią się godziny z języka polskiego. A czy z SP nr 4 w Rawiczu jedna z pań polonistek odchodzi na emeryturę - jeśli tak to kiedy ogłoszą w końcu jakieś rozmowy kwalifikacyjne w "czwórce" ? ? Bo w tym roku pani od j. polskiego z SP 4 była na rocznym urlopie zdrowotnym, ale zamiast np. przenieść do SP 4 inną panią, która w innej szkole podstawowej odbywała staż (j. polski), to się jej pozbyli, a przyjęli do "czwórki" osoby bez konkursu (np. do świetlicy - jakieś nazwisko zgodne z inną panią nauczycielką z SP 4...), a pani z kl. I - III w minionym roku szkolnym dostała j. polski (pewnie po dopiero zaczętej podyplomówce, kiedy ktoś inny ma 5 lat dziennych studiów i pyta tam już od kilku lat).
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A