Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Uroczysty apel w bojanowskim ZSPT

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    12.11.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie technikum         Montaż słowno-muzyczny przygotowali uczniowie technikum  fot. ZSPT w Bojanowie
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W Zespole Szkół Przyrodniczo Technicznych CKU w Bojanowie, odbyła się uroczystość związana z 99. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.

Klimat tamtych, odległych już czasów, odtworzyła młodzież z klas pierwszych technikum. Fakty przeplatane były zapisanymi wspomnieniami osób uczestniczących w tamtych wydarzeniach. W dalszej części uroczystości przypomniano historię Narodowego Święta Niepodległości na przestrzeni dziesięcioleci, wyjaśniono, dlaczego zdecydowano się na datę 11 listopada. Jej poświęcona była ostatnia część wystąpienia młodzieży, która przedstawiła jaką rolę ten dzień odgrywa w kilku innych państwach. Swoimi refleksjami związanymi z Narodowym Dniem Niepodległości podzieliła się również dyrektor, Aneta Przybylska.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A