Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Utrudnienia w ruchu w centrum Rawicza. Sprawdź szczegóły

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    9.06.2016
Karol Pospiech
komentarzy 7 ocen 5 / 100%
A A A

„Święto Rawicza”, które odbędzie się w najbliższy weekend wiąże się z utrudnieniami w ruchu dla kierowców. Uważać należy w rejonie rynku oraz targowiska miejskiego.

R E K L A M A

RYNEK
Ograniczenia w parkowaniu samochodów wewnątrz rynku zostaną wprowadzone w czwartek (9 czerwca) od godzin porannych.

Od czwartku będzie powstawać boisko do plażowej piłki nożnej. Z tego względu od rana nie będzie możliwe parkowanie aut w okolicy postoju taksówek. Z możliwości parkowania wyłączony zostanie również fragment parkingu od strony południowej z uwagi na przyjazd jednej z atrakcji dla najmłodszych - zaznacza Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza Rawicza.

Tego samego dnia wieczorem zamknięty zostanie cały wewnętrzny parking, a właściciele aut proszeni są, żeby do godziny 6.00 w piątek (10 czerwca) usunąć swoje pojazdy. Organizatorzy przewidzieli wyłączenie z ruchu pojazdów wszystkich ulic w obrębie rynku. - Aby umożliwić jeszcze poruszanie się płynne w centrum miasta w dzień targowy, wyłączenie rynku z ruchu nastąpi dopiero o godzinie 18.00. Stoiska jarmarkowe będą uruchamiane w miarę pojawiania się wystawców od samego rana i dlatego apelujemy o zachowanie szczególnej uwagi do godziny zamknięcia ruchu - dodaje Mateusz Domagała. Ruch zostanie przywrócony około godz. 23:00 w niedzielę.

TARGOWISKO MIEJSKIE

Na targowisku miejskim zaplanowano część koncertów, dlatego i tam należy spodziewać się utrudnień w ruchu. W sobotę, w godzinach od 17.00 do 23.30 wprowadzony zostanie zakaz ruchu na odcinku ulicy Marcinkowskiego - od skrzyżowania z ulicą Scherwentkego oraz na ulicy Sukienniczej (na odcinku od Marcinkowskiego do ulicy Piastowskiej).

Z kolei odcinek Wałów Powstańców Wielkopolskich (wewnętrzna strona Plant) - od strony muru zakładu karnego - będzie drogą techniczną dla osób i służb zaangażowanych w organizację strefy koncertowej oraz dla mieszkańców budynku przy ul. Marcinkowskiego przy targowisku miejskim.

Mapka dot. zamknięcia rynku (nowe znaki oznaczone na kolorowo)

Mapka dot. zmiany organizacji ruchu przy targowisku

R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (8)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ :)
ponad rok temu 8
Burmistrz zgol wąsy bo już nie modne proszę....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ promocja
ponad rok temu ocena: 88%  7
gratulacje za rozpromowanie imprezy. Medialnie zaczeło to jechac w dobra strone i przynajkniej wiadomo co i jak
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ciekawy
ponad rok temu ocena: 33%  6
Spytajcie komu ukradli pomysł tej imprezy ! To lekki plagiat. tylko czy na dworcu będą drezyny?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ .
ponad rok temu ocena: 100%  5
Od kiedy to stosuje się obróconą mapę? W żadnych planach, na żadnej mapie miast nie ogląda się jej na odwrót czy bokiem. Ta mapa ani nie ma zaznaczone gdzie północ, południe, wschód, zachód. Ulice nie zaznaczone, albo zaznaczone tak, że są nieczytelne, a powiększyć się jej nie da. Za to plan jakby tramwaje u nas jeździły. Ważne że znaki są kolorowe. Mapa obrócona jest w lewo (ul. 3 Maja, --> Grunwaldzka jest w dolnej części mapy jadąc od lewej do prawej). Nie prościej było zrobić tą mapę tak jak jest ta druga? Screen, widoczne ulice, odpowiednie ustawienie mapy i przede wszystkim czytelna? Wy to lubicie kombinować jak koń pod górkę (albo górka pod konia)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :)
ponad rok temu ocena: 75%  4
Mam nadzieję, że plan przeorganizowania ruchu w centrum za te 24 patyki, na które miasto wydało zielone nie będzie tak wyglądał.
R E K L A M A
~ BB
ponad rok temu ocena: 76%  3
Fajna inicjatywa Burmistrza, nigdy takiej nie było. Kilka razy widziałem białe auto z głośnikami które zaprasza na imprezę na rynku, ciekawy pomysł i widać że dziewczyna robi robotę. W końcu coś się dzieje, widać że w UMiG-u wiedzą jak się rozreklamować. Duży Plus!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BB
ponad rok temu ocena: 80%  2
Burmistrz powinien nagrodzić osobę, która na to wpadła, tak na marginesie.
~ BB
ponad rok temu ocena: 74%  1
Burmistrz powinien nagrodzić osobę, która na to wpadła, tak na marginesie.
R E K L A M A
R E K L A M A