Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Utrzymanie „rzutem na taśmę”

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 9 miesięcy temu    9.07.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Artur Krawczyk

Od jakiś dwóch lat piłka nożna w Miejskiej Górce jest na równi pochyłej z mocnym spadem w dół. Już poprzedni sezon dla Sparty był kompletnie nieudany. Ekipa prowadzona przed Adama Waresiaka rozgrywki zeszłego sezonu zakończyła na trzecim miejscu od końca i praktycznie była już pogodzona ze spadkiem klasę niżej. Tylko szczęśliwe rozstrzygnięcia w wyższych ligach uratowały ligę okręgową dla Miejskiej Górki. Niestety niedawno zakończony sezon 2016/2017 wcale nie był lepszy. Przez większość czasu spartanie okupowali spadkowe miejsca i tylko 7 punktów zdobyte w czterech ostatnich meczach pozwoliły pozostać w klasie okręgowej.

R E K L A M A

 

Najwięcej bramek w minionym sezonie dla Sparty strzelił Krystian Wierzyk, który bramkarza przeciwników pokonywał 7 razy. Młody zawodnik Sparty ze stopera został przesunięty do przodu i widać, że było to dobre posunięcie. Na drugim miejscu w tej klasyfikacji znajdują się: Damian Gmerek, Mateusz Pernak i Edwin Marchewka z pięcioma trafieniami na koncie.

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A