Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Prawica Ziemi Rawickiej
R E K L A M A

VI Turniej Barbórkowy

› Sport i rekreacja› Piłka nożna 10 miesięcy temu    6.12.2017
Artur Krawczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Jak co roku, także i w tym, w Bojanowie zorganizowano Turniej Barbórkowy. Była to już 6. edycja zawodów, która ciągle cieszy się dużą popularnością.

W tym roku w zmaganiach udział wzięło 8 ekip: Różowe Landryny Rawicz, Browar Bojanowo, Ruch Bojanowo, OSP Rydzyna, Rawag Rawicz, Pizzeria Verona Bojanowo, Quadro i Sami Swoi Bojanowo. Gościem specjalnym zawodów był Paweł Boczarski. - Jest to były reprezentant kadry Polski w piłkę nożną, złoty medalista z 2007 roku drużyn składających się z piłkarzy amatorów - tłumaczył organizator Krystian Adamczak.

Zawody były bardzo emocjonujące, ale ostatecznie najlepsi okazali się gracze Ruchu Bojanowo, którzy wyprzedzili Różowe Landryny Rawicz. Podczas turnieju przeprowadzono wiele konkursów dla kibiców. Nie mogło oczywiście także zabraknąć Świętego Mikołaja.

- Dziękuję panu Ireneuszowi Młynkowi, górnikom, prezesowi Ruchu Bojanowo Wiesławowi Ceglarkowi, dyrektorowi firmy Smak Mak i wszystkim, którzy pomogli zorganizować te zawody - mówił Krystian Adamczak. - W przyszłym roku o podobnej porze oczywiście znów spotkamy się w tym samym miejscu, aby rywalizować i przy tym dobrze się bawić - dodał.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Maras
10 miesięcy temu ocena: 100%  2
A czemu nie było drużyn klubowych. Szkoda, bo było by ciekawiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xxx
10 miesięcy temu ocena: 75%  1
Pozostał w szatniach smród fajek. Przykre
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A