Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W planie kolejny remont rawickiego urzędu

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    28.05.2017
Karol Pospiech
komentarzy 12 ocen 12 / 42%
A A A
 fot. archiwum

Przebudowany ma zostać parter, odnowione toalety, rozbudowana klatka schodowa i wykonana winda dla osób niepełnosprawnych.

Dokumentację potrzebną do remontu przygotowuje Bogdan Mrozowski ABK - PROJEKT z Zielonej Góry. Ma na to czas do 24 października. Za opracowanie, zgodnie z podpisaną umową, ma otrzymać ponad 82 tys. zł.

R E K L A M A

Po wykonaniu projektu windy gmina będzie poszukiwać możliwości uzyskania na ten cel dotacji - zapowiada Grzegorz Kubik, burmistrz Rawicza.

To kolejny etap odnawiania pomieszczeń rawickiego magistratu. W ubiegłym roku wyremontowano, m.in. salę sesyjną, sekretariat i gabinety burmistrzów. Na ten cel wydano wówczas ponad 300 tys. zł.

R E K L A M A
+ 5 głosów: 12 (42%) 7 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (12)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ wake up
ponad rok temu ocena: 100%  12
A to ogłoszenie o bezpłatnym kursie komputerowym, które wisiało jeszcze wczoraj w gablocie przed urzędem to jeszcze dziś wisi cy zdjęli ? Bo dzwonie do urzędu pod podany na ogłoszeniu nr tel. i pytam się o kurs a tam pan mi mówi, że on nic nie wie, że musi zapytać. Dzwonię po raz drugi a ten sam pan mi odpowiada, że jeszcze nie pytał. W końcu informacja, że owy kurs jest niby stary bo niby ogłoszenie ponad rok wisi w gablocie pod urzędem. no ludzie... ręce opadają, proszę sie obudzić w końcu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ok
ponad rok temu ocena: 0%  11
Ale masz problem "cy"cóś?Tu o windę chodzi a to ważna rzecz dla ludzi
~ noo
ponad rok temu ocena: 90%  10
a mój kolega też dzwonił i jego kuzyn już 2 tygodnie temu i powiedziekli mu że nie wiedzą o co chodzi a ogłoszenie niby ponad rok wisi w gablocie ze nabory na bezplatne kursy z unii europ.
~ Tylko szybko
ponad rok temu ocena: 88%  9
Winda musi być.Kto to widział,źeby do urzędu niepełnosprawni nie mogli się dostać.Bardzo dobrze tobi Pan.Winda jest bardzo potrzebna.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Niegospodarność
ponad rok temu ocena: 71%  8
Czy to jest gospodarność... Bawicie się naszymi pieniędzmi. Na pierdoły są wydawane . Jestem młodą kobietą a pracy jak nie było tak nie ma. Kubik gdzie jest praca?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Grzegorz
ponad rok temu ocena: 100%  7
Jeśli Pani nie pracuje to nie Pani pieniądze są wydawane .Bo te wydatki nie idą z Pani podatków. A praca jest wystarczy tylko chcieć pracować . Ale wielu woli siedzieć na tyłku i narzekać .
~ zakład fryzjerski
ponad rok temu ocena: 50%  6
Młoda Kobieto! Zapraszam. potrzebuję od zaraz dobraj fryzjerki. Nie musi miec nawet doświadczenia, tylko chęci do przyuczenia w zawodzie. CHĘCI!
~ Roborta
ponad rok temu ocena: 35%  5
Młoda kobieto.Praca jest tylko robić nie ma komu.Potrzebują w marketach w sklepach;więc rusz tyłek i do roboty.
~ J.B
ponad rok temu ocena: 36%  4
Każdy market ma braki w personelu!Pod kulą potrzebują!Frits Hansen Polska przyjmuje!Trzeba chcieć pracować,a nie zwalać na burmistrza!
~ twoniciel
ponad rok temu ocena: 83%  3
Trwoni-ciel nie swoich pieniędzy!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A