Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W ramach WOŚP kierowali gminą Rawicz

› Społeczeństwo 9 miesięcy temu    11.01.2018
Karol Pospiech
komentarzy 0 ocen 7 / 57%
A A A
 fot. Rawicz Zawsze Otwarty (Facebook)

W niedzielę (14 stycznia), kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W ubiegłym roku wylicytować można było m.in. możliwość "zarządzania gminą Rawicz" . 

R E K L A M A

Michał Hoffmann i Marta Kurkiewicz mieli okazję sprawdzić się w roli burmistrzów gminy Rawicz. Stanowiska wylicytowali podczas ubiegłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a z kierowania urzędem i gminą skorzystali przed Świętami Bożego Narodzenia.

„Nowi burmistrzowie” wzięli udział, m.in. w cotygodniowej naradzie naczelników i kierowników oraz jednym z wyjazdowych posiedzeń.

Te kilka godzin spędzone „w fotelu burmistrza” wystarczyło mi do tego, żeby uznać pełnienie tej funkcji nie jest łatwe. Z jednej strony, fascynująca możliwość zarządzania gminą, a z drugiej - mnóstwo obowiązków, duża odpowiedzialność i nie do zrealizowania oczekiwania mieszkańców. Zdecydowanie wolę być sołtysem i działać dla mniejszego społeczeństwa - powiedział portalowi Michał Hoffman, sołtys Izbic, który na jeden dzień zastąpił burmistrza Grzegorza Kubika.

R E K L A M A
+ 4 głosów: 7 (57%) 3 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A