Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

W samochodzie miał zamontowaną kamerkę. Pomogła w ustaleniu sprawcy kolizji

› Aktualności› Na sygnale 5 miesięcy temu    8.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 10 ocen 1 / 100%
A A A
W ostatnich miesiącach na tym skrzyżowaniu dochodziło do wielu kolizjiW ostatnich miesiącach na tym skrzyżowaniu dochodziło do wielu kolizji fot. D. Bela

Zaskoczony musiał być 25-latek z Góry, który jechał seatem ulicą Śląską. Zbliżał się do newralgicznej krzyżówki w Masłowie. W jego auto uderzył 64-latek, który skręcał skodą z ul. Kołłątaja. Na miejsce wezwano policję. Co ustalono?

Skodą octavią jechał 64-letni rawiczanin. Znajdował się na drodze z pierwszeństwem przejazdu. Skręcał z ul. Kołłątaja w lewo. Gdy manewr wykonał, uderzył w jadącego - z przeciwnej strony - seatem 25-latka z Góry. Uderzenie nastąpiło jeszcze zanim mieszkaniec województwa dolnośląskiego dojechał do znaku STOP.

Na miejsce udał się patrol policji. Kierowcy nie mogli się porozumieć, który z nich odpowiada za spowodowanie zdarzenia. Pomocnym w rozwikłaniu sporu był zapis z wideorejestratora, zamontowanego w skodzie. Z nagrania wynikało, że 64-latek ściął zakręt i to on był sprawcą zdarzenia. Mężczyzna przyjął mandat w wysokości 400 zł. 

Kierowcy byli trzeźwi. Zatrzymano dowody rejestracyjne od pojazdów. 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (10)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ geodeta
5 miesięcy temu ocena: 100%  10
Między ulicą Kołłątaja i Śląską jest kąt ostry, więc trudno skręcić w lewo, nie najechawszy na pas jezdni.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawiczak
5 miesięcy temu ocena: 67%  9
skręcając na tym zakręcie musisz lekko ściąć zakręt ,w przeciwnym razie wszyscy musieliby dostać mandat.Po prostu gówniarz chciał się wykazać , a cierpieć będzie ten pan. Ale co to go obchodzi . Prawdziwy Polak . 25-latek jechał prosto . Jak by miał zamiar się zatrzymać na stopie ,to by nie zabrała go laweta. Radziłbym komendantowi bliżej się przyjrzeć podwładnemu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pitu pitu
5 miesięcy temu ocena: 80%  8
Scial zakret to smieszne stwierdzenie , gosciu najechal lekko kolem na biala linie to wszystko, a przepisy sa takie ze to byla jego wina, mlody fakt faktem by sie nie zatrzymal .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawiczanin
5 miesięcy temu ocena: 20%  7
Po 55-tym roku życia na badania i nie tylko lekarskie a także psychologiczne tak jak zawodowi kierowcy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ starszy
5 miesięcy temu ocena: 100%  6
rawiczanin, a ciebie do psychologa i psychoterapeuty .Chociaż to już nic nie pomoże debilu..Jedno mnie cieszy,że ty też będziesz miał 50 lat kretynie
R E K L A M A
~ do matoła rawiczanina
5 miesięcy temu ocena: 94%  5
jesteś głupi jak but. Mam 58 lat i chciałbym się z tobą młokosie zmierzyć, wtedy ocenimy co znaczy mieć 55 lat. Jak widzę niektórych niby młodzieńców to nóż się w kieszeni otwiera, sieroctwa, korporacyjne szczury.
~ No tak
5 miesięcy temu ocena: 86%  4
A czy 25-latek wogole widzial znak stop? Chyba nie... jechal dosc szybko
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do misia
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
To widać że mało samochodem się poruszasz. Niedaleko nas miejscowość Dubin jest identyczna krzyżówka. Jadąc od Jutrosina skręcając do Pakosławia. Na dodatek ten znak stoi tam od bardzo dawna.
~ do misia
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
!00 % racja , tego kto to rozwiązanie wymyślił powinno mianować się do nagrody " Debila Roku " zwycięstwo gwarantowane.
~ Misiu
5 miesięcy temu ocena: 67%  1
Nie ma to żadnego znaczenia czy jechał 30 czy 80 km/h, bo nie da się przewidzieć czy widział czy nie, czy by wyhamował czy nie, a mandatu nie można dostać na podstawie domyślania się. Facet ściął zakręt ( co dzieje się tam nagminnie) i tyle. Pomijam już głupotę tej krzyżówki, bo chyba nie znam drugiego skrzyżowania, gdzie jadą główną, skręcam w prawo cały czas główną, a i tak jest tam STOP... Jeśli ktoś nie umie czytać znaków i leciał prosto to jego sprawa, prawko do zabrania i czołem. Według tej reguł znak STOP powinien być też dla kierowców jadących od szkoły podstawowej nr 3 prosto na krzyżówce pod żołnierzem itd. Głupota
R E K L A M A
R E K L A M A