Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AG1 Gazeta

W tym meczu rywalizacja nie była najważniejsza. Zagrali dla Pawła [FOTO]

› Aktualności 4 miesiące temu    25.11.2019
Jakub Sławiński
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A

RAWICZ. Trenerzy, obecni i byli piłkarze lokalnych klubów oraz pasjonaci piłki nożnej wzięli udział w charytatywnym turnieju dla byłego zawodnika Rawii - Pawła Murawskiego.

"Burek" - tak Pawła nazywają osoby związane ze światem lokalnej piłki nożnej. Wieloletni zawodnik KP Rawia Rawicz i - obecnie - mieszkaniec Bojanowa zmaga się z białaczką. Koledzy z boiska postanowili zorganizować dla niego charytatywny turniej piłkarski, który odbył się w piątek, w sali sportowej przy I Liceum Ogólnokształcącym w Rawiczu.

W zawodach udział wzięły drużyny składające się z rawickich zawodników, zarówno tych, którzy obecnie biegają po boisku, jak i tych, którzy swoją przygodę z piłką nożną już zakończyli. Do zmagań przystąpiły również ekipy z innych miejscowości, m.in. z Bojanowa. Dla zawodników to nie rywalizacja była najważniejsza, a chęć wsparcia Pawła, który aktualnie przebywa w jednym z poznańskich szpitali.

Królem strzelców piątkowego turnieju został Hubert Gill, a wśród drużyn - na pierwszym miejscu znalazł się zespół trenerów Akademii Piłkarskiej "Młoda Rawia".

Klasyfikacja końcowa turnieju:

 1. Młoda Rawia
 2. Goście z Piasta
 3. Reszta Świata
 4. Przyjaciele z Pelikana
 5. Oldboje Rawicz
 6. Ziomki z Ruchu
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ bubu
  4 miesiące temu ocena: 100%  2
  admin usuwaj komentarz tego bydlaka !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji