Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wakacyjna wycieczka dzieci do Osiecznej

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    11.07.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Uczestnicy wycieczki zwiedzili muzeum mieszczące się w wiatrakachUczestnicy wycieczki zwiedzili muzeum mieszczące się w wiatrakach fot. Muzeum Ziemi Rawickiej
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Muzeum Ziemi Rawickiej, w ramach zajęć wakacyjnych, zorganizowało wycieczkę do Osiecznej pod hasłem „Z mamą i tatą zwiedzam okolicę”. Wzięła w niej udział grupa dzieci oraz rodzice i opiekunowie.

Program wycieczki „Śladami niesfornego młynarczyka” obejmował zwiedzanie Muzeum Młynarstwa i Rolnictwa. Jest to prywatna placówka mieszcząca się w trzech wiatrakach oraz obiektach o charakterze skansenu. Dodatkową atrakcją były warsztaty tradycyjnego wypieku podpłomyków oraz przejażdżka traktorkiem.

R E K L A M A

Uczestnicy wycieczki poznali też lokalne atrakcje krajobrazowe. Kolejna wakacyjna wycieczka „W Dolinę Baryczy” zaplanowana jest na sierpień.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kasia
11 miesięcy temu 1
A gdzie poznamy rawickie cenne eksponaty ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A