Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wakacyjne wyjazdy, warsztaty i zabawy

› Aktualności 9 miesięcy temu    9.08.2018
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 4 / 75%
A A A

150 dzieci wzięło udział w dwóch turnusach półkolonii zorganizowanych przez Gminną Komisję do spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bojanowie. Atrakcji nie brakowało.

Podczas półkolonii odbyły się zajęcia sportowe, warsztaty kulinarne, wycieczki krajoznawcze i zabawy na basenie. Dzieci wyjechały do Krainy Zabaw „Bogilu” pod Rakoniewicami, zawitały do DeliParku w Trzebawiu, skorzystały z oferty Regionalnego Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Ścinawie i odwiedziły park trampolin EuroJump w Lesznie. Nie zabrakło też warsztatów profilaktycznych pod hasłem „Życie bez nałogów”.

- Serdecznie dziękujemy naszym lokalnym społecznikom, dzięki którym udało nam się zorganizować kilka punktów programu - mówi Maciej Ratajczak, kierownik półkolonii. - Jak co roku skorzystaliśmy z uprzejmości przedstawicieli sołectwa Tarchalin, gdzie na boisku odbyły się gry i zabawy sportowe oraz grill. Po raz pierwszy udaliśmy się także do Kawcza. Tam ciekawe warsztaty kulinarne przygotowały dla dzieci panie ze Stowarzyszenia KLAR - dopowiada.

Półkolonie organizowane są w Bojanowie od wielu lat, a w tegorocznych dwóch turnusach uczestniczyło łącznie 150 dzieci.
- Warto zaznaczyć, że oprócz czerpania radości z udziału w ciekawych wyjazdach, podczas zajęć dzieci uczą się także współpracy w grupie, organizacji i odpowiedzialności za swoje rzeczy, a także kształtują postawy właściwych zachowań w miejscach publicznych - podkreśla Monika Kląskała, jedna z opiekunek.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 3 głosów: 4 (75%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A