Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Walne zebranie stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.09.2015
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 2 ocen 4 / 100%
A A A
Nowo wybrany zarząd stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”Nowo wybrany zarząd stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyło się walne zabranie Stowarzyszenia Osób Sprawnych Inaczej ich Rodzin i Przyjaciół „Pomocna Dłoń”.

R E K L A M A

Przewodniczącym wybrano Piotra Domanieckiego, który bardzo sprawnie przeprowadził wybory. Jednym z zaproszonych gości był dyrektor domu kultury Dariusz Taraszkiewicz, który przedstawił plany działań na najbliższy okres. Część z nich kierowana jest do seniorów.

Po złożeniu sprawozdania przez prezesa stowarzyszenia Michała Gertchena z działalności stowarzyszenia w minionej kadencji oraz przewodniczącej komisji rewizyjnej - Felicji Dybickiej, ustępujący zarząd otrzymał absolutorium. Następnie wybrano komisje: mandatową, skrutacyjną oraz uchwał i winiosków, potem odbyły się wybory nowego zarządu (7 osób) oraz komisji rewizyjnej (3 osoby). Prezesem już na czwartą, czteroletnią kadencję, wybrano Michała Gertchena. Na sali było 161 osób uprawnionych do głosowania, na 261 członków stowarzyszenia. Stanowiło to wymagane kworum, by wybory były ważne. W części artystycznej w repertuarze biesiadnym wystąpił duet Sebastian Frąckowiak i Fabian Maćkowiak. Obsługę na sali tradycyjnie zapewnili wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych, uczniowie technikum żywienia i gospodarstwa domowego. (WJ)

Do nowego zarządu stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” wybrano następujące osoby: Michał Gertchen (prezes), Lucylia Wysocka (z-ca), Urszula Murkowska (skarbnik), Elżbieta Groblewicz (sekretarz), Andrzej Boryczka, Barbara Stefaniak, Ewa Nowicka (członkowie)

Komisja rewizyjna: Jerzy Andrzejewski (przewodniczący), Elżbieta Matuszewska, Jolanta Sędzik

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Do ktoś
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Z tego co ja się orientuję każde stowarzyszenie może się ubiegać o dotację w Gminie i Powiecie na realizację zadań publicznych. Dodatkowo ogłaszanych wiele konkursów i o środki trzeba się starać a nie czekać, aż ktoś się zlituje i da. A co Stowarzyszenia "Pomocna Dłoń" to ich największą potrzebą jest integracja, którą systematycznie co miesiąc realizują w różnorodnych formach, w przeciwieństwie do innych stowarzyszeń które istnieją dla 1 wycieczki w roku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ktoś
  ponad rok temu ocena: 14%  1
  POMOCNA DŁON :) hmmm to jest stowarzyszenie osób niepełnosprawnych z tego co się orientuje , a tak naprawde ile jest niepełnosprawnych to nawet na tej fotce widać ,pełnosprawni wyparli niepełnosprawnych ( bo ci drudzy za zdrowymi nie nadążają i się zle czują ) ale Stowarzyszenie dla niepełnosprawnych jest !!!b super i tak można ważne że prezes jest niepełnosprawny to dotacje będą !! a stowarzyszenie dzieci niepelnosprawnych w rawiczu ledwo wiąże koniec z koncem !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A