Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Warsztaty w bibliotece - Wakacyjny Biblioczas [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    14.07.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 0%
A A A
Dzieci chętnie uczęszczają na zajęcia w biblioteceDzieci chętnie uczęszczają na zajęcia w bibliotece fot. Rawicka Biblioteka Publiczna
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Ruszyły wakacyjne warsztaty z Rawicką Biblioteką Publiczną. Letnie zajęcia dla dzieci stały się tradycją wszystkich placówek. Mali czytelnicy mogą skorzystać z różnych form zajęć, a w godzinach pracy placówki można bezpłatnie korzystać z internetu.

W ubiegłym tygodniu w czytelni RBP dzieci poznały historię powstania Frisbee. Dzieje popularnego w sporcie i rekreacji dysku latającego stały się inspiracją do jego wykonania. Wystarczyły tylko dwa okrągłe talerzyki jednorazowe i szczypta wyobraźni. Z kolejnego talerza młodzi czytelnicy zrobili daszki przeciwsłoneczne. Zajęcia w czytelni odbywają się w każdy czwartek, w piątki biblioteka „działa” na wsiach.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A