Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Ważne skrzyżowanie w Masłowie zamknięte. Dlaczego?

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    8.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Istotna wiadomość dla kierowców. Na ul. Bocianiej w Masłowie trwa układanie warstwy bitumicznej. W związku z tym całkowicie zablokowane jest skrzyżowanie z ul. Działkową.

Co istotne, jadąc od Rawicza, znak informujący o pracach oraz "drodze ślepej", został zamontowany tuż za skrzyżowaniem z ul. Skowronkową. Wielu kierowców omija znak, dojeżdża do miejsca robót i musi nawracać.

Obecnie, by dostać się z Rawicza do Masłowa, do wyboru pozostają: krajowa "36", ul. Świętojańska lub Fiołkowa i Kołłątaja. 

- W obrębie skrzyżowania ul. Dzialkowej i Bocianiej trwają prace związane z ukladaniem pierwszej warstwy masy bitumicznej. Jutro lub pojutrze wykonawca odblokuje skrzyżowanie. Takie zamknięcia będą jeszcze konieczne kilka razy - dowiedzieliśmy się z Centrum Informacyjnego Burmistrza. 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A