Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wczesny Łukowiak - wernisaż w Sali Piecowej [FOTO]

6 miesięcy temu    11.02.2019
Anna Siecla
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Anna Siecla

Jak podkreśliła Dorota Łukowiak, córka rawickiego artysty, wydarzenie nie bez powodu odbyło się w lutym. 5 lutego minęło bowiem 12 lat od śmieci Zbigniewa Łukowiaka.

Tym razem, w trzeciej już odsłonie wczesnej twórczości Zbigniewa Łukowiaka, zaprezentowano rysunki, akwarele i obrazy olejne stworzone na przestrzeni lat 1951-80. Na piątkowy wernisaż w Sali Piecowej rawickiego Domu Kultury przybyli przyjaciele i sympatycy talentu „Szefa” - jak nazywano go w zespole plastycznym DK i leszczyńskich zespołach plastycznych.

Na wystawie można obejrzeć również miniaturowe akwarele (głównie w formie kartek okolicznościowych) Zenona Korytowskiego, artysty plastyka z Tucholi, przyjaciela Zbigniewa Łukowiaka.

Wieczór umilił występ gitarzystów - Wandy Kupczyk, Wojciecha Danielczyka, Przemysława Maćkowiaka oraz Tomasza Karmińskiego.
Ekspozycja będzie czynna do 28 lutego.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!