Wicelider skuteczny do bólu. Porażka Rawii [FOTO]

Wicelider skuteczny do bólu. Porażka Rawii [FOTO] - Zdjęcie główne

Około 400 kibiców zjawiło się na trybunach stadionu przy ul. Spokojnej. Na murawie rywalizowali piłkarze Rawii i Drużyny Wiary Lecha.

W sierpniu ubiegłego roku obie ekipy mierzyły się pierwszy raz w Poznaniu. Wtedy wygrali gospodarze 3-0.

Dzisiejsze spotkanie odbyło się w ramach 17. kolejki Ligi Międzyokręgowej. Mecz ułożył się po myśli wicelidera - Drużyny Wiary Lecha. Goście okazali się niezwykle skuteczni. Praktycznie każdą okazję, jaką stworzyli pod bramką Rawii, zamieniali na bramkę. Po 45. minutach wynik na tablicy świetlnej brzmiał 0-3.

W drugiej połowie, choć to rawiczanie dłużej utrzymywali się przy piłce, przyjezdni zanotowali kolejne trafienie. W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla gospodarzy strzelił Tomasz Wawrzyniak.