Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AZAMÓW DROBNE G1
R E K L A M AGazeta A1

Wieczór magii i czarów [FOTO]

› Kultura i Rozrywka miesiąc temu    16.02.2020
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Włoch Paolo otrzymał burzę oklasków za sztuczki z gołębiami Włoch Paolo otrzymał burzę oklasków za sztuczki z gołębiami  fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W programie zaprezentowanym w rawickim domu kultury wystąpili najlepsi iluzjoniści z najsłynniejszej grupy magików „Champions of Illusion”. Zespół powstał w 2015 r. i od tego czasu koncertuje po całej Europie.

Na scenę zaproszono również publiczność, która brała udział w niektórych punktach programu. Iluzjoniści z Polski, Włoch, Armenii i Rosji prezentowali różne formy iluzji, od popularnych sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek. Występy nagrodzono gromkimi brawami.

Po programie można było kupić płytę „uczącą magii”, a także zrobić sobie zdjęcie z iluzjonistami.

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!