Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wieczorna kolizja na obwodnicy Rawicza [FOTO]

› Aktualności› Na sygnale 3 miesiące temu    12.08.2019
Dawid Bela
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Wczoraj 42-latka kierowała audi na obwodnicy Rawicza. Jechała od wiaduktu nad S5 w stronę Ronda Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z nieustalonej przyczyny straciła panowanie nad autem i uderzyła w jadące z przeciwnej strony volvo, które prowadził 54-latek z Bydgoszczy.

Na szczęście, nie doszło do zderzenia czołowego. Auta zahaczyły się bokami. Oba pojazdy zatrzymały się kilkaset metrów od siebie.

Przybyli na miejsce strażacy zawodowi z Rawicza i Izbic zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory, zweryfikowali stan podróżujących pojazdami i kierowali ruchem wahadłowym. Załoga karetki zaopiekowała się pasażerkami volvo: matką z córką. Ostatecznie, obie przetransportowano do szpitala. 49-latka doznała urazu kręgosłupa na czas poniżej siedmiu dni. Jej córce nic się nie stało. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję.

Kierujący byli trzeźwi. 42-letnia rawiczanka musi zapłacić 300 zł mandatu.

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Bolo
  3 miesiące temu ocena: 60%  3
  osp izbie nie należą do Ksrg dlaczego do dysponowani? O to jest pytanie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ strażak OSP
  3 miesiące temu 2
  Zastanawiam się tylko o co Wam ludzie chodzi - jak OSP Izbice nie są dysponowane to piszecie komentarze gdzie OSP Izbice, jak są zadysponowane to piszecie po co dysponowali OSP Izbice