Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Wielkopolska Wiara w ZSZ w Rawiczu

› Kultura i Rozrywka 10 miesięcy temu    7.09.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Projekt Szkolnego Koła Wolontariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu „Aktywny młody człowiek - cenny Wolontariusz” otrzymał dofinansowanie w ramach Mikrodotacji Wielkopolska Wiara z Centrum PISOP w Lesznie.

To już trzeci projekt na przełomie ostatnich lat, który realizują wolontariusze ZSZ w Rawiczu. Opiekun młodzieży Anna Funka-Leciejewska, przy współpracy nauczycieli Renaty Uźniak i Moniki Świtały, opracowały projekt, który ma na celu zwiększenie aktywności młodzieży w wieku 15 - 19 lat z terenu Gminy Rawicz. Działania mają być alternatywą wobec samotności ze smartfonem, tabletem czy komputerem. Zadania będą realizowane przy współpracy wolontariuszy z młodzieżą z klas 7 i 8 szkół podstawowych i gimnazjum oraz lokalnymi instytucjami.

Projekt będzie realizowany od września do grudnia tego roku. Finałowym punktem wspólnych działań będzie Międzynarodowy Dzień Wolontariatu w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!