Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wielkopolska Wiara - warsztaty w Lesznie [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 5 miesięcy temu    3.12.2018
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Wolontariusze z I LOWolontariusze z I LO fot. ZSZ w Rawiczu
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu zakończyli warsztaty w ramach projektu Wielkopolska Wiara z Centrum PISOP w Lesznie.

Zdobyte wcześniej doświadczenia na UAM w Poznaniu młodzi działacze wykorzystywali podczas zajęć z młodzieżą w rawickich szkołach podstawowych oraz I Liceum Ogólnokształcącym. W sumie przeprowadzili 8 spotkań.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA

Do współpracy zgłosiły się szkoły podstawowe z Rawicza (nr 4, nr 3, nr 6), Zespół Szkolno - Przedszkolny z Zielonej Wsi, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Słupi Kapitulnej oraz I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu. Każdy warsztat trwał około 2 godzin, wspólnie omawiano działania na zasadzie wolontariatu. Praktycznie pracowano nad własnymi mocnymi stronami oraz wzajemnej integracji. Omawiano również możliwości działań lokalnych oraz możliwości, jakie mogą rozwijać wolontariusze.

Finałem projektu będzie Międzynarodowy Dzień Wolontariatu zorganizowany w ZSZ.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A