Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Włodarz Rawicza w zarządzie Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    14.03.2019
Anna Siecla
komentarzy 4 ocen 12 / 0%
A A A
Skład zarządu StowarzyszeniaSkład zarządu Stowarzyszenia fot. Centrum Informacyjne Burmistrza

Burmistrz Rawicza Grzegorz Kubik został jednym z członków zarządu Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski. Wczoraj w Poznaniu odbył się zjazd Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Wielkopolski to jedna z największych regionalnych organizacji jednostek samorządu terytorialnego. Działa od 28 lat i skupia 110 gmin i 13 powiatów z terenu województwa. Tworzą je takie wielkopolskie miasta, jak m.in Poznań, Turek, Gostyń, Jarocin czy Grodzisk Wielkopolski.

Główne zadania Stowarzyszenia obejmują m.in.: reprezentowanie interesów wielkopolskich gmin i powiatów zarówno na forum krajowym, jak i europejskim; inicjowanie i wspieranie przedsięwzięć w dziedzinach społeczno-gospodarczych, a także prowadzenie działalności szkoleniowej i promocyjnej dla zrzeszonych gmin i powiatów. Stowarzyszenie jest też ważnym ośrodkiem wymiany doświadczeń.

Od wczoraj jednym z reprezentantów w strukturach stowarzyszenia jest burmistrz Rawicza. - Niezwykle cieszę się, że jako reprezentant mieszkańców gminy Rawicz otrzymałem spory mandat zaufania ze strony wielkopolskich samorządowców. Miasta i gminy z Wielkopolski z mniejszą lub większą uwagą śledzą naszą działalność, którą oceniają pozytywnie. (...) Myślę, że to przesądziło o moim wyborze do zarządu stowarzyszenia - mówi Grzegorz Kubik.

W skład nowego zarządu weszli również: Grzegorz Ganowicz - przewodniczący Rady Miasta Poznania, Ryszard Kurp - członek Rady Powiatu Wolsztyńskiego, Adam Lewandowski - burmistrz Śremu, czy Małgorzata Machalska - burmistrz Lubonia, Ryszard Nawrocki - członek Rady Powiatu Konińskiego, Marian Szkudlarek - burmistrz Swarzędza oraz Marcin Wojtkowiak - wójt Czerwonaka.

R E K L A M ASRT 20-24 maj 2019 MOŻDŻANOWSKA
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 12 (0%) 12 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Towarzysz ze stowarzyszenia
2 miesiące temu 4
Czy można zapytać, jeśli to nie tajemnica ile gmina płaci za przynależność do takiego stowarzyszenia, no bo chyba bez pieniędzy takie stowarzyszenie by nie funkcjonowało. No i jakie korzyści z tego tytułu płyną dla gminy, oprócz lansu i PR?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ono
2 miesiące temu ocena: 0%  3
Ale boli że innych doceniaja
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Idziemy w dobrom strone
2 miesiące temu ocena: 100%  2
Oksfort i reting procentójom, a tych co to zafsze som na nie szlak trafia.
~ Saturator
2 miesiące temu ocena: 82%  1
No to teraz już fabryka wody sodowej ruszy na pewno. Oby nie wybiła.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A