Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 ZS Jutrosin
R E K L A M ABolsiusB2
R E K L A M A

Wszystko o rybach - warsztaty i wiele zabaw [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 9 miesięcy temu    13.07.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
Warsztaty plastyczne zawsze ciekawią dzieciWarsztaty plastyczne zawsze ciekawią dzieci fot. Biblioteka w Słupi Kapitulnej
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W pierwszym tygodniu lipca w Filii Słupia Kapitulna RBP tematem przewodnim były ryby. Zostały zorganizowane dwa spotkania, na których dzieci uczestniczyły w warsztatach literackich, plastycznych oraz zabawie na świeżym powietrzu.

Uczestnicy dowiedzieli się wielu ciekawych informacji o rybach i środowisku, w którym żyją. Dzieci usłyszały o takich gatunkach, jak: żabnica, manta, ryba piła, rekin młot, ryba kamień, czy pirania. Na warsztatach plastycznych uczestnicy wakacyjnych zajęć zrobili kolorowe rybki z bibuły na papierowych talerzykach oraz wykonane techniką origami kołowego. Były także quizy, krzyżówki, kalambury, gry stolikowe, quiz „Zgadnij kim jestem” i zabawa na dywanie. Na boisku za biblioteką dzieci bawiły się w baloniadę, bańkowanie i kredowanie.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ja
  9 miesięcy temu ocena: 100%  1
  śliczne rybki :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A