Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wybitny aktor czytał w Domu Kultury [FOTO]

› Kultura i Rozrywka 11 miesięcy temu    15.05.2018
Anna Siecla
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Anna Siecla

RAWICZ. W sali witrażowej Domu Kultury odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Piękne głosy czytają”.

W ramach cyklu rawiczanie mogli posłuchać już „Przygód wojaka Szwejka” w interpretacji Krzysztofa Kowalewskiego i fragmentów „Mistrza i Małgorzaty” czytanych przez Wiktora Zborowskiego.

Wczoraj (14 maja), miasto odwiedził inny wybitny aktor - Wojciech Pszoniak. Artysta znany z takich filmów, jak: „Korczak”, „Carte Blanche”, czy „1920 Bitwa Warszawska”, czytał opowiadania ze zbioru „Taka piękna żałoba” Bohumiła Hrabala.

Utwory, które przeczytał („Syrena”, „Podział mieszkania” oraz „Śmierć w rodzinie”) odznaczają się tym, że są mocno osadzone w codzienności. Narracja z perspektywy małego chłopca oraz znakomita interpretacja Wojciecha Pszoniaka powodowały efekt komizmu, co skutkowało tym, że słuchacze raz po raz wybuchali śmiechem.

Spotkanie trwało ponad godzinę. Widownia nagrodziła artystę owacją na stojąco.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A