Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Rawbud

Wybory 2019. Sprawdź, gdzie możesz oddać swój głos

› Aktualności› Wydarzenia miesiąc temu    11.10.2019
Anna Siecla
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Przed nami wybory do sejmu i senatu. Zagłosować będziemy mogli w niedzielę od godz. 7.00 do 21.00. Zobacz, gdzie.

Bojanowo

Obwód nr 1
Siedziba: Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 2 Budynek C, Bojanowo
Granice obwodu: Miasto Bojanowo, ulice: Drzymały, Działkowa, Kasztanowa, Norwida, Nowa, Ogrodowa, Platanowa, Słowackiego, Brzoskwiniowa, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Kolejowa, Konopnickiej, Kopernika, Kwiatowa, Mickiewicza, Niepodległości, Powstańców Wielkopolskich, Sikorskiego, Sportowa

Obwód nr 2
Siedziba: Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 2 Budynek C, Bojanowo
Granice obwodu: Miasto Bojanowo, ulice: Dworcowa, Krótka, Pocztowa, Rynek, 1 Maja, Bojanowskiego, Gołaszyńska, Królowej Jadwigi, Leśna, Lipowa, Marcinkowskiego, Parkowa, Piaskowa, Podgórna, Ratuszowa, Szkolna, Śliwkowa, Zacisze, 17 Stycznia, Browarowa, Kościuszki, Półwiejska, Sienkiewicza, Świętego Józefa, Wolności, Żwirki i Wigury

Obwód nr 3
Siedziba: Szkoła Podstawowa, ul. Lipowa 2 Budynek B, Bojanowo
Granice obwodu: Tarchalin, Potrzebowo, Gołaszyn od nr 1 do nr 60, Gołaszyn ulice: Chopina, Kurpińskiego, Moniuszki, Mylna, Paderewskiego, Słoneczna, Gołaszyn od nr 60A do nr 125, Karolewo, Szemzdrowo, Pakówka, Trzebosz

Obwód nr 4
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Golina Wielka 65A
Granice obwodu: Golina Wielka od nr 1 do nr 55, Golinka, Wydartowo Drugie, Golina Wielka od nr 56 do nr 108A, Gierłachowo, Kawcze

Obwód nr 5
Siedziba: Świetlica wiejska, Zaborowice 5A
Granice obwodu: Parłowice, Zaborowice, Czechnów, Giżyn, Sułów Mały

Obwód nr 6
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Gościejewice 31
Granice obwodu: Gościejewice, Sowiny, Wydartowo Pierwsze

Obwód nr 7
Siedziba: Dom Pomocy Społecznej, Pakówka 42
Granice obwodu: Dom pomocy społecznej

Jutrosin

Obwód nr 1
Siedziba: Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie, ul. A. Mickiewicza 2, Jutrosin
Granice obwodu: Brzozowa, Bukowa, Dolna, Dworcowa, Garncarska, Jana Gawrońskiego, Kasztanowa, Klonowa, T. Kościuszki, Krótka, Kwiatowa, 700 - lecia, Lipowa, A. Mickiewicza, Wrocławska, Ogrodowa, Podgórna, Polna, Powstańców, Rynek, H. Sienkiewicza, Słoneczna, Sportowa, Szkolna, Wodna, Zielona, Akacjowa, Izydora Kaminiarza, Lawendowa, Bolesława Prusa

Obwód nr 2
Siedziba: Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Jutrosinie, ul. A. Mickiewicza 2, Jutrosin
Granice obwodu: Bartoszewice, Bielawy, Grąbkowo, Nad Stawem, Pawłowo, Piskornia, Płaczkowo, Rogożewo, Nowy Sielec, Stary Sielec, Szymonki, Zmysłowo, Zygmuntowo, Żydowski Bród

Obwód nr 3
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Dubin 150
Granice obwodu: Domaradzice-Borek, Domaradzice, Dubin (nr 1 - 97), Dubin (nr 98 - do końca), Śląskowo, Wielki Bór, Zaborowo

Obwód nr 4
Siedziba: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ratajczaka, Szkaradowo 1
Granice obwodu: Bonowo, Janowo, Jeziora, Katarzynowo, Ostoje, Stasin, Szkaradowo (nr 1 - 126), Szkaradowo (nr 127 - do końca)

Miejska Górka

Obwód nr 1
Siedziba: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. I. Buszy 22, Miejska Górka
Granice obwodu: Akacjowa, Brzozowa, Hubala, Kalinowa, Kamińskiego, Kilińskiego, Kobylińska, Kościelna, Księdza Walkowiaka, Kwiatowa, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Niepodległości, Parkowa, Piekarska, Plac 3 Maja, Plac Powstańców Wielkopolskich, Poprzeczna, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Ślusarska, Świerkowa, Wałowa, Wierzbowa, Wodna, Wojska Polskiego, Zacisze, Zakątna

Obwód nr 2
Siedziba: Widowiskowo-Sportowa, ul. I. Buszy 22, Miejska Górka
Granice obwodu: ul. Bema, Dubińska, Dworcowa, Fabryczna, Górków, Grunwaldzka, Buszy, Jana Pawła II, Konopnickiej, Krasickiego, Mickiewicza, Ogrodowa, Paderewskiego, Plac Korczaka, Plac 700 lecia, Podgórna, Polna, Południowa, Rawicka, Rynek, Rzeczna, Sportowa, Tęczowa

Obwód nr 3
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Konary 58
Granice obwodu: Konary (nr 1 - 65), Konary (nr 67 - 79), Konary (nr 80a - 102b), Konary (nr 103 - 195), Konary (nr196 - 228), Piaski, Zalesie

Obwód nr 4
Siedziba: Szkoła Podstawowa, Sobiałkowo 95
Granice obwodu: Sobiałkowo (nr 1 - 47), Sobiałkowo (nr 48 - 186), Rzyczkowo, Woszczkowo

Obwód nr 5
Siedziba: Zespół Szkół, Dłoń 53
Granice obwodu: Dłoń, Melanowo, Kołaczkowice, Oczkowice, Topólka

Obwód nr 6
Siedziba: Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. I. Buszy 22, Miejska Górka
Granice obwodu: Dąbrowa, Gostkowo, Zmysłowo, Karolinki, Annopol, Jagodnia, Niemarzyn, Roszkowo, Rozstępniewo, Roszkówko, Zakrzewo

Pakosław

Obwód nr 1
Siedziba: Szkoła Podstawowa w Chojnie, Chojno 6a
Granice obwodu: Chojno, Dębionka, Golejewo, Golejewko, Kubeczki, Niedźwiadki, Podborowo

Obwód nr 2
Siedziba: Dom Pomocy Społecznej w Osieku, Osiek 54
Granice obwodu: Osiek, Pomocno, Zaorle

Obwód nr 3
Siedziba: Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej Curie w Pakosławiu, ul. Parkowa 15, Pakosław
Granice obwodu: Góreczki Wielkie, Ostrobudki, Pakosław

Obwód nr 4
Siedziba: Szkoła Podstawowa w Sowach, Sowy 75
Granice obwodu: Białykał, Sowy, Halin, Sworowo, Skrzyptowo

Rawicz

Obwód nr 1
Siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 w Rawiczu, ul. Szkolna 3, Rawicz
Granice obwodu: 700 - Lecia, Adama Asnyka, Bolesława Prusa, Bractwa Kurkowego, Elizy Orzeszkowej, Feliksa Nowowiejskiego, Fryderyka Chopina, Gabrieli Zapolskiej, Gajowa, Ignacego Paderewskiego, Jana Kilińskiego, Karola Kurpińskiego, Kolejowa, Rynek Sarnowski, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Stodołowa, Strażacka, Strzelecka, Szkolna, Wąska, Wiatraczna, Władysława Stanisława Reymonta, ks. Edwarda Spychalskiego

Obwód nr 2
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sierakowie, Sierakowo ul. Przyjmy Przyjemskiego 35, Rawicz
Granice obwodu: Ceglana, Cicha, Jasna, Jesienna, Kamienista, Kręta, Letnia, Miła, Nowa, Ogrodnicza nr parzyste, Piaskowa, Polna, Poznańska, Różana, Sarnowska od 13 do końca, Sierakowska, Skromna, Spacerowa, Stawowa, Środkowa, Tęczowa, Transportowców, Widna, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wspólna, XXX-lecia, Zimowa, Armii Krajowej

Obwód nr 3
Siedziba: I Liceum Ogólnokształcące w Rawiczu, Wały Jarosława Dąbrowskiego 29, Rawicz
Granice obwodu: Bohaterów Westerplatte, Kosynierów Gdyńskich, Przyjmy Przyjemskiego, Wały Jarosława Dąbrowskiego od 10 do 33

Obwód nr 4
Siedziba: Przedszkole Nr 5 "Pod Grzybkiem" w Rawiczu, ul. Sarnowska 9a, Rawicz
Granice obwodu: Feliksa Bączkiewicza, Rolnicza, Mjr. Sucharskiego, Mjr. Mieczysława Słabego, Sarnowska nr 1 - 9, 9A

Obwód nr 5
Siedziba: Zespół Szkół Zawodowych w Rawiczu, ul. Hallera 12, Rawicz
Granice obwodu: Akacjowa, Bolesława Simoniego, Brzozowa, Gen. Józefa Kalickiego, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Józefa Hallera, Józefa Englerta, Młyńska, Ppłk. Włodzimierza Kowalskiego, Sosnowa, Świerkowa, Topolowa, 11 Listopada, Dworcowa, Kwiatowa, Saperska, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Dzieciuchowicza

Obwód nr 6
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Rawiczu, Wały Jarosława Dąbrowskiego 1, Rawicz
Granice obwodu: Myśliwska, Emilii Plater, Kadecka nr 1 - 25, 32a, 32b, 32e, 32f, Kazimierza Cepurskiego, Płk. Łukasza Cieplińskiego, 3 Maja, Adama Mickiewicza 1 - 9A, 11 - 15 nieparzyste, Gen. Władysława Sikorskiego 1 - 9, 11, 13, 15, Kramarska, Mikołaja Kopernika 1 - 11, Średnia, Wały Jarosława Dąbrowskiego 2A - 9

Obwód nr 7
Siedziba: Przedszkole Nr 6 w Rawiczu, ul. Mikołajewicza 23, Rawicz
Granice obwodu: Marszałka Józefa Piłsudskiego, Fiołkowa 1, 1a, 2, Józefa Miedzińskiego, Podmiejska, Sczanieckich, Stanisława Mikołajewicza, Zacisze, Zofii Ryblewskiej-Cichońskiej, Żwirowa, Spokojna

Obwód nr 8
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 4 w Rawiczu, ul. Broniewskiego 5, Rawicz
Granice obwodu: Jana Onufrego Zagłoby, Jana Skrzetuskiego, Michała Wołodyjowskiego, Winiary, Władysława Broniewskiego, Boczna, Długa, Glinki, Henryka Sienkiewicza, Południowa, Półwiejska

Obwód nr 9
Siedziba: Dom Kultury w Rawiczu, ul. Targowa 1
Granice obwodu: Andrzeja Kmicica, Jana III Sobieskiego, Jana Kazimierza, ks. Klemensa Kordeckiego, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Stefana Czarnieckiego, Władysława IV, Heleny Kurcewiczówny, Targowa, Wały Księcia J. Poniatowskiego numery nieparzyste, Wały Powstańców Wielkopolskich 8 - 22

Obwód nr 10
Siedziba: Filia Rawickiej Biblioteki Publicznej w Rawiczu, ul. Staszica 4
Granice obwodu: Królowej Jadwigi, Głowackiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kościelna, Piotra Skargi, Podzamcze, Stanisława Staszica, Sikorskiego 10, 12, 17

Obwód nr 11
Siedziba: Budynek Oświatowy w Rawiczu, ul. Szarych Szeregów 3
Granice obwodu: Kamińskiego, Mały Plac Ćwiczeń, Przytorze, Tysiąclecia, Józefa Scherwentkego, Wały Powstańców Wielkopolskich nr 1 - 7, 23 - 26, 17 Stycznia, Stefana Bobrowskiego, Sukiennicza, Szarych Szeregów, Szwedzka, Plac Wolności, Piastowska, Kazimierza Pużaka, Klasztorna, Wały Księcia J. Poniatowskiego 2 - 6 parzyste, 6d, Wazów

Obwód nr 12
Siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 w Rawiczu, ul. Mickiewicza 16
Granice obwodu: Karola Marcinkowskiego, Ignacego Buszy, Rynek, Rzeźnicka, Adama Mickiewicza 10 - 14 parzyste, od 19 do końca, Grunwaldzka, Lipowa, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika od 12 do końca, Ratuszowa, Wały Tadeusza Kościuszki, Wojska Polskiego, Wały Księcia J. Poniatowskiego 6A, 6B, 6C, 6E od 8 do końca numery parzyste

Obwód nr 13
Siedziba: Świetlica w Łaszczynie, Łaszczyn 18
Granice obwodu: Dąbrówka, Izbice, Konarzewo, Łaszczyn, Sarnówka, Żołędnica, Żylice

Obwód nr 14
Siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słupi Kapitulnej, Słupia Kapitulna 117
Granice obwodu: Słupia Kapitulna, Krasnolipki

Obwód nr 15
Siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zielonej Wsi, Zielona Wieś 72
Granice obwodu: Łąkta, Sikorzyn, Stwolno, Ugoda, Wydawy, Zawady, Zielona Wieś

Obwód nr 16
Siedziba: Budynek Oświatowy w Dębnie Polskim, Dębno Polskie ul. Rawicka 27
Granice obwodu: Dębno Polskie, Kąty, Folwark, Krystynki

Obwód nr 17
Siedziba: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Masłowie, Masłowo ul. Śląska 58
Granice obwodu: Masłowo, Warszewko, Załęcze

Obwód nr 18
Siedziba: Szkoła Podstawowa Nr 6 w Sierakowie, Sierakowo ul. Przyjmy Przyjemskiego 35
Granice obwodu: Sierakowo, Szymanowo, Kowaliki

Obwód nr 19
Siedziba: Szpital Powiatowy w Rawiczu, Gen. Grota Roweckiego 6
Granice obwodu: Szpital Powiatowy

Obwód nr 20
Siedziba: Zakład Karny w Rawiczu, 17 Stycznia 28
Granice obwodu: Zakład Karny

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ DAMIAN
miesiąc temu ocena: 0%  2
Niebawem cisza wyborcza gratuluję PIS miazdzacego zwycięstwa jesteście wielcy niech żyje Wielka Polska i PIS
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Suweren
miesiąc temu ocena: 100%  1
Nie jest ważne gdzie głosujesz, ważne na kogo. Głosujemy wszyscy na PiS stawiając po trzy krzyżyki na liście. W ten sposób zwiększamy szansę na zwycięstwo PiS i Jarosława Kaczyńskiego.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji