Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wycieczka Pomocnej Dłoni do Rewala [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    1.10.2017
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
Przed motylarnią w NiechorzuPrzed motylarnią w Niechorzu fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Członkowie rawickiego stowarzyszenia Pomocna Dłoń (50 osób) uczestniczyli w 10-dniowej wycieczce do Rewala. Zakwaterowani byli w pensjonacie „Bumerang”. Pobyt nad morzem był okazją do zwiedzenia pobliskich miejscowości wraz z tamtejszymi atrakcjami.

Odbyło się kilkanaście „wypadów” autokarem i kolejką wąskotorową. Można było oglądać ruiny kościoła w Trzęsaczu, latarnię morską i motylarnię w Niechorzu, Turkusowe Jezioro w Wolińskim Parku Narodowym, Bałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie, pospacerować na molo w Międzyzdrojach czy skosztować świetnie wędzonej ryby w samym Rewalu. Odbyły się również dwa wieczorki taneczne (powitalny i pożegnalny), a że na pogodę nie można było narzekać, wszyscy wrócili zadowoleni i wypoczęci.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A