Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wypadek. Dwoje dzieci śmigłowiec zabrał do szpitala

› Aktualności 10 miesięcy temu    5.11.2017
Grzegorz Heluszka
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

Tuż po godzinie 17.00 w okolicy stacji paliw za Żmigrodem w kierunku Wrocławia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, którymi podróżowało pięć osób, w tym dwójka dzieci.

Ze wstępnych informacji wynika, że najbardziej poszkodowane zostało siedmiomiesięczne dziecko, które zostało odtransportowane do szpitala śmigłowcem LPR.

Do szpitala trafiła też jedna osoba dorosłą. Tablice rejestracyne opla vectry i toyoty corolli biorących udział w zderzeniu zaczynają się od liter DW i PO.

Na miejscu oprócz służb ratownictwa medycznego pracuje policja oraz strażacy - ratownicy. Z pomocą sąsiedzką udał się także jednostka rawickiej straży zawodowej.
 

R E K L A M A

AKTUALIZACJA g. 19.00
Jak informuje  mł. bryg. Dariusz Zajączkowski, oficer prasowy trzebnickiej straży pożarnej, śmigłowiec LPR zabrał do szpitala dwoje dzieci oraz ich matkę. Podróżujące drugim samochodem małżeństwo zostało opatrzone na miejscu.

Wypadek miał miejsce, gdy jeden z samochodów wyjeżdżał ze stacji paliw. Droga w tym miejscu jest zablokowana, policja wytyczyła objazd przez Żmigród.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ K MĄDRY
10 miesięcy temu ocena: 18%  3
DROGA NR 5 OD WROCŁAWIA AŻ DO POZNANIA TO ŚMIERTELNY TRAKT !!! POLSKA ROBIŁA DROGI NA WSCHODNIM ZADUPIU ALE NAM NIE ROBIŁA BO NIE WALCZYLIŚMY O TO. JAK ROBILI W RAWICZU ODCINEK S5 TO AGENCIAKI WŁADOWAŁY SIĘ Z TAKĄ ALLPINĄ TYLKO PO TO BY NAKRAŚĆ I ZROBIĆ GIGANTYCZNY PRZEKRĘT.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Głupszy
10 miesięcy temu ocena: 78%  2
Ty to jednak jesteś MĄDRY
~ gfi
10 miesięcy temu ocena: 100%  1
Cała nadzieja w S5
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A