Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AGoogle Projekt A1

Wypadek pod Jutrosinem. Trzy osoby poszkodowane

› Aktualności 3 miesiące temu    26.05.2019
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. D. Bela

Samochód osobowy uderzył w przydrożne drzewo. Na miejscu są służby ratunkowe. Wezwano też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

BMW poruszało się troje młodych ludzi. W lesie w okolicy Pawłowa, tuż przed granicą powiatu rawickiego, 25-letni kierowca z niewyjaśnionych przyczyn zjechał do rowu i uderzył w przydrożne drzewo. Auto odbiło się od niego i częściowo zatrzymało na drodze. Jeden z pasażerów samodzielnie opuścił pojazd. Pobiegł po pomoc do Pawłowa. Drugi pasażer wyszedł z auta dopiero po tym, gdy drzwi bmw otworzył przejeżdżający motocyklista z gminy Pogorzela. Mieszkaniec powiatu gostyńskiego - wraz z przybyłymi z pobliskich posesji - brał też udział w ewakuacji nieprzytomnego kierowcy. Wspólnie udzielili 25-latkowi pierwszej pomocy. Wezwano też służby ratunkowe.

Na miejscu w akcji brali udział strażacy z Rawicza i Jutrosina, policja i pogotowie ratunkowe z Krotoszyna. Przyleciał również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

25-latka przetransportowano do szpitala w Kaliszu, a pasażerowie trafili do lecznicy w Krotoszynie. 

+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!