Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 podologia
R E K L A M A

Wypadek w Zielonej Wsi. Rowerzystka trafiła do szpitala

› Aktualności› Na sygnale 4 dni temu    6.12.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. archiwum

Jak ustaliła policja, 46-latek z gminy Pakosław jechał mazdą z przyczepką. - Podczas skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa rowerzystce - informuje asp. sztab. Beata Jarczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Rawiczu.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14.00 w Zielonej Wsi. 47-latka z gminy Rawicz przewróciła się i wymagała pomocy medycznej. Na miejsce wezwano pogotowie i policję.

Załoga karetki udzieliła poszkodowanej pomocy na miejscu, po czym zabrała kobietę do szpitala. - Doznała złamania żebra i ogólnych potłuczeń ciała - dopowiada policjantka. Obrażenia kobiety zostały określone na czas powyżej 7 dni. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek i zabrali prawo jazdy 46-latka.

Sprawa trafi do sądu. 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A