Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Wystawili sobie ocenę na połowinki. Teraz Wy ich oceńcie

› Aktualności ponad rok temu    5.05.2017
Redakcja
komentarzy 129 ocen 129 / 53%
A A A
Radni Silnego RegionuRadni Silnego Regionu

Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej radni klubu Silnego Regionu podsumowali swoją dotychczasową działalność w Radzie Miejskiej Gminy Rawicz.

R E K L A M A

Pochwalili się osiągnięciami, dzieląc je na sześć tematów: gospodarka, infrastruktura, obszary wiejskie, estetyka miasta, programy społeczne oraz oświata.

- Co - zdaniem radnych - jest ich największym sukcesem?
- Jaką ocenę sobie wystawili

 

ZOBACZ FILM

A jak Wy oceniacie dotychczasową działalność rządzącego gminą ugrupowania? Wystawcie ocenę radnym, głosując w naszej sondzie.

Wystaw ocenę radnym Silnego Regionu w połowie kadencji:

ankieta dodana 05.05.2017, ilość wszystkich głosów: 1306
6 - celujący
2%
5 - bardzo dobry
5%
4 - dobry
48%
3 - dostateczny
4%
2 - dopuszczający
4%
1 - niedostateczny
37%
R E K L A M A
+ 69 głosów: 129 (53%) 60 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (129)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ działanie
11 miesięcy temu ocena: 50%  129
nie,ale wspominali o tych,którzy do stagnacji doprowadzili przez wiele lat przed nimi ,bo nie myśleli,że było aż tak źle .Ja tam bardzo lubię SR a nie lubię tego,że PO to już nie PO
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ silna stagnacja
ponad rok temu ocena: 33%  128
czy cos wspomnieli o stagnacji z której "jest zadowolony" burmistrz???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Porządek eksperdzka
ponad rok temu ocena: 50%  127
Sześció "fspaniałych ekspertuf"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Amen
ponad rok temu ocena: 63%  126
A ja proponuję "pokój "
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SRutututu
11 miesięcy temu 125
z aneksem
R E K L A M A
~ Dziękuję
ponad rok temu ocena: 64%  124
Cytuję ,bo zgadzam się z tym i popieram burmistrza i radnych z SR."Odsunięcie lub też nie dopuszczenie przez wyborców ludzi którzy doprowadzili nasze miasto przez kilkanaście lat swoich rządów na skraj przepaści wywołuje u nich objawy choroby trudnej do wyleczenia podstawowe jej objawy to nienawiść, zawiść i omamy."Brawo za odwagę i zorganizowanie konferencji i to w sytuacji, gdy jest przyzwolenie na hejt w internecie i łamane są zasady a z półgodzinnej konferencji pokazano minutę i spuszczono ze smyczy hejterów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ moje miasto
ponad rok temu ocena: 70%  123
Moim skromnym zdaniem nie jest tak najgorzej lepszy ratusz po remoncie niż przed,lepszy nowy plac zabaw niż stary,lepsza szansa na inwestora w nowej strefie ekonomicznej niż jej brak,lepsza realna nadzieja na odnowienie centrum niż jej brak,lepsze pozyskiwanie olbrzymich środków na termomodernizację i wiele innych inwestycji niż ich brak,lepsze będą nowe planty i DK niż stare, widać w tym wszystkim zmianę sposobu gospodarowania i patrzenia na przyszłość miasta i gminy.No ale zawsze będzie ktoś niezadowolony i ja to też szanuję no bo się jeszcze taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ moje też
11 miesięcy temu ocena: 100%  122
i lepsze póltora bańki niz i cos zbudowane dla szkół niz tłumaczenie, że nie znał ustawy
~ M3
ponad rok temu ocena: 60%  121
Co za "gwiazdy"! Blask powala
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Swizdu
ponad rok temu ocena: 49%  120
Pewno że powala,normalni ludzie.
~ Nie zmienisz świata ale burmistrza miasta możesz !
ponad rok temu ocena: 60%  119
Będą się musieli wytłumaczyć z tego co obiecali ludziom w kampanii wyborczej. Gdzie Sews ? Gdzie inwestor. Gdzie szansa na pracę. Gdzie rozwój gospodarczy. Gdzie te porównania z innymi miastami jak Leszno, Gostyń, Śrem ???? Krótka piłka albo spełnicie te obietnice albo wynocha.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Uuu
ponad rok temu ocena: 54%  118
Własnie tłumaczyli.To konferencja radnych a nie burmistrza..Sews na długo przed wyborami zlikwodowali
~ do przemyślenia
ponad rok temu ocena: 36%  117
http://www.wagrowiec.eu/pl/akt... "Planowany zakład w swych instalacjach będzie wykorzystywał związki chemiczne mogące być zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców. Obecność tych substancji może także być powodem uznania ubojni za zakład dużego ryzyka, czego konsekwencją mogłoby być ograniczenie możliwości inwestycyjnych na pobliskich terenach miejskich."
~ do tadiza
ponad rok temu ocena: 50%  116
ANiemx jest a gdyby nie takie protesty jak twojr to szlo by szybciej tadzio
~ Psy szczekają a karawana jedzie dalej
ponad rok temu ocena: 56%  115
Wy się pocicie a oni się śmieją. Mocna ekipa mocny przekaz. Jeśli ten materiał pójdzie w prasie to ludzie kupią gazete i przeczytają o radnych którzy działają na rzecz gminy. Bo działają. Ale ważne jest to że w gazecie hejtu nie zrobicie. PRzekaz będzie taki że oni coś robią. Co do reszty nie mam zdania. Ale taki urok opozycji. Przeszkadzać i krytykować. A może lepiej byłoby po prostu współpracować?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SR?
ponad rok temu ocena: 67%  114
z tego co można usłyszeć - pozyskane miliony, strefa inwestycyjna itd., do zasługa urzędników którzy to przygotowywali, chyba że się mylę ...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 30 mln
ponad rok temu ocena: 61%  113
Tak to zasługa urzędników zatrudnionych przez Burmistrza z SR i efekt realizacji programu wyborczego .SR.Nowi kierownicy nie mieli wsparcia u opozycji .W komentarzach anonimowych też byli obrażani.
~ Tak SR :)
ponad rok temu ocena: 58%  112
Urzędnicy przygotowują, burmistrz planuje zmiany do budżetu, a ci radni głosują na tak dlatego wszystko się udaje.
~ Ekonomista
ponad rok temu ocena: 58%  111
Miom.zdaniem dobrze robili,że wstrzymali inwestycje w pierwszym roku,bo dzièki temu mogli starać się o środki unijne,wskażniki budżetowe zachowali i teraz mogą więcej wybudować..Czas pokazał,że mieli rację.Teraz mogą zrobić znacznie więcej.Pozyskane 30 mln zostanie w gminie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ no to SRu
ponad rok temu ocena: 53%  110
prawie 30 miesięcy rządzą a ciągle wycieraja się byłą władza i ględzą o zaniedbaniach - wynika to tylko z niewiedzy i braku zainteresowania samorządem zanim rejon wystartował dwa miesiące przed wyborami. Raptem po 2 latach stagnacji i myślenia co zrobić zaczęli coś wydawać na inwestycje. Wola jednak nie wiedzieć ile wydawano na np drogi i kanalizację w poprzednich latach, ale cóż lepiej zainstalować wyrzutnię M# i rozryć fisigórke.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POkraki
ponad rok temu ocena: 69%  109
Poprzednicy rządzili 200 miesięcy i skutki tej polityki były aż nadto widoczne a panowie z ówczesnej opozycji tylko narzekać potrafili nie byli zdolni do przeprowadzenia żadnych zmian.
~ Może i tak
ponad rok temu ocena: 77%  108
Wynika z tego,że nie wszystim się podobały rządy byłych władz,chociaź na pewno też coś robili. Błedem jest to,że nie zrewitalizowali Rynku.30 miesiecy i 30 pozyskanych mil.to dla mnie niezły wynik,A co do rury ,to jeśli zrobią remont tej górki od strony plant ,to może być nawet dobrze
~ AntyJanusz
ponad rok temu ocena: 76%  107
Hejtujace cebulaki.... niechbpowroci Tadek i będzie edorado. POprzedni radni nie robili NIC i bylo super. Cebularze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obserwatot
ponad rok temu ocena: 50%  106
Panie Grześkowiak ,proszę powiedzieć ile miasto ma swoich hektarów w tej strefie.Większość naleźy do osób prywatnych.Jesteśmy mało atrakcyjni cenowo!Nic z tego nie wyjdzie.Strefa walbszyska idzie do przodu,tylko nie u nas!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prostackie tezy
ponad rok temu ocena: 71%  105
I bardzo dobrze że są prywatne bo nie będzie co oprotestowywać jak będą do sprzedaży. Jeszcze by się komuś wymyśliło napisać kolejny donos do kuratora, prokuratury, inspektora sanepidu, ministra edukacji, albo do tych do których jeszcze nic nie wysyłano. Albo do konserwatora, chociaż ten to ma pewnie z dwie skargi tygodniowo. Próbujcie może się uda coś skopać.
~ Mieszkaniec
ponad rok temu ocena: 71%  104
Animex bardzo dobrze płaci za grunt.Jeśli zainwestować zechce, to ludzie mu sprzedadzą.
~ Ono
ponad rok temu ocena: 64%  103
Nie oczerniaj ludzi chyba nie widziałaś takich którym woda sodowa odbiła nie widzisz tego co w rzeczywistości ile fajnych rzeczy zrobili a zatrudnianie znajomych czysta bzdura poprzedni burmistrz Tak fzisłał
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do wyborcy
ponad rok temu ocena: 100%  102
Wyborco bywasz ma sesjach że wiesz jak tam jest? Jak już nie mass odwagi się podpisać swoim nazwiskiem to chociaż napisz ma którym krześle siedzisz.
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 29%  101
Fajnie to się w piaskownicy można bawić ale nie w Radzie Miasta, jak nie którzy.
~ Obserwator
ponad rok temu ocena: 55%  100
A ja popieram SR za aktywność i działania na rzecz mieszkańców i za utworzenie strefy inwestycyjnej,pozyskanie ogromnych środków unijnych(ok 30mln) w tym na termomodernizację( przy próbach zdyskredytowania i ośmieszania,donoszenia do różnych organów oraz sugerowania,że wniosek jest zły ) .Remonty publicznych budynków oraz pozyskanie środków na budowę hali sportowej przy SP4.Utworzenie inicjatywy lokalnej .Czystość w mieście.Możliwość odpracowywania długów komunalnych,inicjatywę reformy budżetu obywatelskiego,inicjatywę dopłat do wymiany pieców CO,kwiaty na deptaku,inicjatywa informowania i ulg dla osób remontujących obiekty w centrum.Bezpłatny parking przy Kopernika i możliwość przejścia z niego furtką do Starostwa.Skuteczną walkę o remont elewacji SP1 i sali przy SP3 .inicjatywę budowy świetlic wiejskich ,schroniska dla zwierząt i wiele innych interpelacji i działań.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
ponad rok temu ocena: 40%  99
do ~ PROSIMY NIE SUGEROWAĆ JEDNOSTRONNOŚĆCI .... czyzby to byl osobnik z SILNEGO REGIONU i prawda boli .jak prawda nie powinna nigdy bolec. taki jestes bohater.ja wiem ze komentarze usuwaja i nie bron czyzby jedna paka i niebadz taki smiezny i swiety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ratusz
ponad rok temu ocena: 64%  98
No czekamy na to otwarcie, tyko całego a nie tylko piętra!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Ładnie
ponad rok temu ocena: 66%  97
Rzeczywiście usuwacie komentarze np. do Ładnie. Jednak prawda jest nie do zniesienia. Ktoś pisze znowu o pięknym ratuszu. W końcu może zróbcie reportaż i pokarzcie ludziom tą ruinę w pięknej obudowie. Może ktoś inny powinien się zainteresować tym zjawiskiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ruina
ponad rok temu ocena: 52%  96
To co robiły poprzednie władze przez kilkadziesiąt lat,że nazywasz to ruiną?.Jak można było dopuścić do tego i nie remontować.Ruina to była przedtem i każdy o tym wie
~ Przemek
ponad rok temu ocena: 49%  95
Też popieram i ich wspieram bo cyt"Moim skromnym zdaniem nie jest tak najgorzej lepszy ratusz po remoncie niż przed,lepszy nowy plac zabaw niż stary,lepsza szansa na inwestora w nowej strefie ekonomicznej niż jej brak,lepsza realna nadzieja na odnowienie centrum niż jej brak,lepsze pozyskiwanie olbrzymich środków na termomodernizację i wiele innych inwestycji niż ich brak,lepsze będą nowe planty i DK niż stare, widać w tym wszystkim zmianę sposobu gospodarowania i patrzenia na przyszłość miasta i gminy.No ale zawsze będzie ktoś niezadowolony i ja to też szanuję no bo się jeszcze taki nie narodził co by wszystkim dogodził."
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kasia
ponad rok temu ocena: 69%  94
droga redakcjo po co mozna tu zamieszczac komentarze kiedy wy je kasujecie ?czyzby jedna paka i boicie sie czegos/
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PROSIMY NIE SUGEROWAĆ JEDNOSTRONNOŚĆCI
ponad rok temu ocena: 26%  93
Kasiu kłamiesz. Nikt nic nie usuwa. Boli cię to że nie udało się zgnoić radnych którzy pracują w samorządzie. A pisanie i sugerowanie kłamstwa, że redakcja niby sprzyja radnym Silnego Regionu jest kolejną formą insynuowania czytelnikom że ktoś coś ukrywa. To jest najlepsza forma dezinformacji internautów mająca na celu przede wszystkim pobudzenie braku wiarygodności do portalu rawicz24.pl
~ do Kasi
ponad rok temu ocena: 62%  92
Masz Kasiu rację, lecz takie manipulacje nie zmienię tego, że takich drastycznych i nieuzasadnionych podwyżek opłat za usługi komunalno-bytowe przy zerowej inflacji, nie było nawet w czasach fatalnych rządów ekipy Pawłowskiego. "Po owocach ich poznacie" a gruszki na wierzbie to owoce mało atrakcyjne.
~ Prawda boli
ponad rok temu ocena: 69%  91
Zgadzam się Kasiu z Tobą. Kasują komentarze, które są niedogodne ludziom związanym z burmistrzem.
~ do przemyślenia
ponad rok temu ocena: 43%  90
"- Mój największy niepokój budzi to, że na nasze szczegółowe pytania, między innymi w kwestii oddziaływania inwestycji na środowisko, dostaliśmy od Animeksu odpowiedzi dwu-trzy zdaniowe – powiedział burmistrz Krzysztof Poszwa i dodał, że planując inwestycję, która determinuje rozwój Wągrowca na najbliższe kilkadziesiąt lat, firma nie może w ten sposób do tych spraw podchodzić. Burmistrz wyraził też zdziwienie, że z 25-tysięcznym miastem w imieniu Animeksu rozmawiają wyłącznie osoby zajmujące się PR-em." http://www.wagrowiec.eu/pl/akt... W Rawiczu pijarowcy z pijarowcami rozmawiali, czy Urząd przygotował jakiekolwiek analizy dotyczące inwestycji???
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Yui
ponad rok temu ocena: 40%  89
W Rawiczu za to przyjechali ludzie z Animexu a nie z PR U. Wiec inaczej podchodza
~ do przemyślenia
ponad rok temu ocena: 53%  88
Trzymam się tematu jak bolid Formuły I toru! Inwestorzy mieli walić drzwiami i oknami! Już pukali do drzwi! Może nie zauważyli dzwonka?! Elektrycznego dzwonka! ;-)
~ Po przemysleniu
ponad rok temu ocena: 59%  87
Trzymaj się tematu artykułu a tylko należy mieć nadzieję że Animex w Rawiczu zainwestuje.Skoro tak rozumujesz to jaki wpływ mają na środowisko opryski pól,węglowe ogrzewanie czy też komunikacja samochodowa zejdź na ziemię.
~ Moje miasto
ponad rok temu ocena: 63%  86
Moim skromnym zdaniem nie jest tak najgorzej lepszy ratusz po remoncie niż przed,lepszy nowy plac zabaw niż stary,lepsza szansa na inwestora w nowej strefie ekonomicznej niż jej brak,lepsza realna nadzieja na odnowienie centrum niż jej brak,lepsze pozyskiwanie olbrzymich środków na termomodernizację i wiele innych inwestycji niż ich brak,lepsze będą nowe planty i DK niż stare, widać w tym wszystkim zmianę sposobu gospodarowania i patrzenia na przyszłość miasta i gminy.No ale zawsze będzie ktoś niezadowolony i ja to też szanuję no bo się jeszcze taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do wyborca
ponad rok temu ocena: 53%  85
Radni nie są od sprowadzania inwestora.Ci akurat głosowali za tym by ona powstała i powstała .Widać,że nie masz pojęcia o czym piszesz .
~ wyborca
ponad rok temu ocena: 36%  84
Albo sprowadzicie coś w miejsce Sewsu albo - wynocha. Niech przyjdą następni. Za prace bierzecie duże pieniądze więc się specjalnie nie chwalcie, że co kolwiek raczyliście zrobić. Ciemnoty ludziom nie wciśniecie.
~ jest:)
ponad rok temu ocena: 53%  83
Jedyne co wyszło, to wręczanie butelki wiśniówki [?] potencjalnemu inwestorowi:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do jest
ponad rok temu ocena: 58%  82
A ja wolę wesołe niż smutne miasteczko.Smutku mamy dosyć
~ do jest :)
ponad rok temu ocena: 47%  81
Nie przesadzaj, robienie z zabytkowych plant wesołego miasteczka to również duży sukces. Jeszcze przydałaby się na plantach karuzela i kilkadziesiąt kolorowych krasnali z Nowej Soli i będzie super :)
~ Dziękuję
ponad rok temu ocena: 53%  80
Cytuję ,bo zgadzam się z tym i popieram burmistrza i radnych z SR."Odsunięcie lub też nie dopuszczenie przez wyborców ludzi którzy doprowadzili nasze miasto przez kilkanaście lat swoich rządów na skraj przepaści wywołuje u nich objawy choroby trudnej do wyleczenia podstawowe jej objawy to nienawiść, zawiść i omamy."Brawo za odwagę i zorganizowanie konferencji i to w sytuacji, gdy jest przyzwolenie na hejt w internecie i łamane są zasady a z półgodzinnej konferencji pokazano minutę i spuszczono ze smyczy hejterów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klsz
ponad rok temu ocena: 66%  79
Samoocena hihi, żenujące
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DZWI OTWARTE!?
ponad rok temu ocena: 68%  78
http://www.rawicz.pl/attachmen...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ DRZWI OTWARTE W MUZEUM - RATUSZU!
ponad rok temu ocena: 74%  77
DRZWI OTWARTE W MUZEUM - RATUSZU!http://www.rawicz.pl/attachments/article/2986/Odp.4.G.Ko%C5%9Bmider%20-%20drzwi%20otwarte.pdf Dyrektor powołany, a drzwi zamknięte!!! W pięknie wyremontowanym zabytku! Perła Rawicza zajaśniała! Dobrze, że Sapieżyna tego nie zobaczy! Zatem pójdźmy wszyscy do Muzeum! Do Ratusza! Trzeba zobaczyć pięknie odnowione pomieszczenia - WSZYSTKIE! DRZWI OTWARTE W MUZEUM - RATUSZU! ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ładne
ponad rok temu ocena: 52%  76
Drzwi też warto zobaczyć,bo są piękne,nowe.Warto zobaczyć salę ślubów,która jest odnowiona , wyposażona i udzielane są już śluby..A pierwszego ślubu udzielił w niej pan Burmistrz.Toalety są nowe,czyste .Warto zobaczyć dawny gabinet burmistrza,odnowione hole na dole i na górze, nowe okna.Warto również zwrócić uwagę na dach oraz elewację .W Ratuszu goszczono Prezydenta .Wszelka ironia nie ma sensu w sytuacji gdy tak duży ogrom prac tam wykonano i gwarancja na to jest .
~ DRZWI
ponad rok temu ocena: 71%  75
http://www.rawicz.pl/attachmen...
~ :)
ponad rok temu ocena: 50%  74
Polne kwiaty zboża trawy Słoneczniki ziarna kawy Dobre dobre bardzo dobre Groch fasola i pietruszka Pomidory i kapusta Dobre dobre bardzo dobre Banan śliwka i ananas Pomarańcze wszystko dla nas Dobre dobre bardzo dobre Jabłka gruszki winogrona Lista długa nie skończona! A najlepiej stworzył nas!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo
ponad rok temu ocena: 58%  73
Edziu.Moje dzieci wyjechały za rządów byłych władz .W 2 lata ani Kubik ani nikt aż tak nic tu nie zmieni ale jak moi wracają to mówią,że widać zmiany. Środki unijne i inne to wielki plus.Warunki lepsze dla dzieci w szkołach i przedszkolach.W SP4 dzieci nie będą musiały na korytarzach ćwiczyć a i SP1 bardzo nam się podoba do tego nowe chodniki .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PIJAR
ponad rok temu ocena: 65%  72
Moje dzieci wyjadą, bo mają dosyć pijaru!
~ do przemyślenia
ponad rok temu ocena: 54%  71
http://www.wagrowiec.eu/pl/akt...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty misiewicz
ponad rok temu ocena: 54%  70
Kub.. i Szyb.. już przegrali wybory. Czas wracać do handlowania wrakami.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anty aparatczyk
ponad rok temu ocena: 39%  69
Czas pokaże a swoim postem obrażasz wielu rawiczan żyjących z handlu autami Panie bez pomysłu na siebie,lepszy handel autami niż oblizywanie się na publiczne posady bez jakiegokolwiek przygotowania merytorycznego .
~ Keczup
ponad rok temu ocena: 52%  68
Wystarczy pokazać którzy radni byli za studium. Dzieki studium Animex zainwestuje. Byli też radni którzy byli przeciw studium.... Co tam u Pana Panie H.?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ka po
ponad rok temu ocena: 43%  67
Największy udział opozycji w ustanowieniu studium polegał na donosach do prokuratury ciul wie po co byle tylko im się nie udało, tacy to patrioci lokalni wiecznie zatroskani o miejsca pracy.
~ do przemyślenia
ponad rok temu ocena: 40%  66
http://www.wagrowiec.eu/pl/akt...
~ inwestor
ponad rok temu ocena: 65%  65
http://www.rawicz24.pl/artykul... Jest inwestor!!! Aaa!!! W Golince! To Gmina Bojanowo ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ :-)
ponad rok temu ocena: 71%  64
Archiwum Biuletynu Informacji Publicznej do dnia 02.03.2015 r. znajduje się pod adresem http://bip-archiwum.rawicz.pl/... Nie! Tam znajduje się czarna dziura! :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ głód wiedzy
ponad rok temu ocena: 82%  63
Kto "minusuje" brak dostępu do archiwum BIP? Głodni wiedzy!? ;-)
~ Spoko
ponad rok temu ocena: 45%  62
Najgorszym co może spotkać miasto to rządy ludzi którzy w przypadku przegranej nie mają co ze sobą zrobić,dokąd wrócić oni są w stanie obiecać wszystko wszystkim no na szczęście obecni włodarze się do nich nie zaliczają.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Brawo!
ponad rok temu ocena: 64%  61
Tor Formuły I, setki nowych miejsc pracy, Fiszgórka z zielonym robalem... sukcesy! Ile kosztował plac zabaw?! Ile?! Pomysł na pomnik Flandrina, ale jak on wyglądał?! Brawo! Tego było nam trzeba!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ xcx
ponad rok temu ocena: 69%  60
Jakiego inwestora mają ?
~ :-)
ponad rok temu ocena: 62%  59
Cóż za kultura osobista :-) Proszę o zdefiniowanie pojęcia "polityczne baniaki" :-) Tor Formuły I to przez tego inwestora będzie "uszczegóławiany"? Rynek robią? Aaa! To nie było rynku! Rozumiem! Flandrin będzie z wąsami? ;-)
~ Tego jeszcze nie było
ponad rok temu ocena: 49%  58
30 milionów pozyskanych funduszy zew. 9 milionów nadwyżki budżetowej to się wam w tych waszych politycznych baniakach nie mieści jak to możliwe?no i jeszcze rynek robią i inwestora mają JAK TO MOŻLIWE! !!!!
~ Studium
ponad rok temu ocena: 34%  57
Nikt z radnych SR nie mówił o Torze F1 ani nie wymyślił pomnika Fladriana.Bawisz się w pomawianie.Robaka też radni nie wymyślili.Radni nie są od tworzenia komuś pracy a akurat ci radni popierali Studium i tworzenie strefy ,więc daruj sobie ten hejt lub skieruj do tych,którzy za tym nie byli.
~ Psy szczekają a karawana jedzie dalej
ponad rok temu ocena: 55%  56
Wy się pocicie a oni się śmieją. Mocna ekipa mocny przekaz. Jeśli ten materiał pójdzie w prasie to ludzie kupią gazete i przeczytają o radnych którzy działają na rzecz gminy. Bo działają. Ale ważne jest to że w gazecie hejtu nie zrobicie. PRzekaz będzie taki że oni coś robią. Co do reszty nie mam zdania. Ale taki urok opozycji. Przeszkadzać i krytykować. A może lepiej byłoby po prostu współpracować?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
ponad rok temu ocena: 83%  55
Po co ta sonda.Wiadomo,że nic nie wykarze,bo to fikcja.Mają być wyświetlenia i nic więcej.Pewnie w redakcji tylko śmiech jest z tej sondy.Fakt wyborcy sami wybiorą.Opozycję też ocenią i nie będzie to dobra ocena,bo pochwalić się nie mają czym niestety
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 71%  54
Pierwsze pytanie do Silnego Regionu: Dlaczego nie wygrał projekt rewitalizacji rynku, na który głosowali mieszkańcy Rawicza?? Drugie pytanie: Dlaczego ustawiono taką rurę na fiszgórce? Trzecie pytanie: Gdzie jest ten inwestor, który miał być zaraz po wyborach?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Han i ka
ponad rok temu ocena: 49%  53
Pawlo rura jest po to, aby dzieci miały zabawę.Projekty rewitalizacji Rynku tworzyli architekci a nie mieszkańcy.Głosy były po to by przy tworzeniu właściwego projektu brać również sugestie mieszkańców a inwestor będzie ,tylko i tak pracować nie ma kto
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 59%  52
Odpowiadam. Zapraszam do kampanii wyborczej Pana Grzegorza. Przestudiuj wszystkie wypowiedzi tego Pana i program wyborczy. Polecam również archiwalne artykuły radia elka
~ Link wyjaśni sprawę
ponad rok temu ocena: 47%  51
Tu też musiałeś zapytać o konkurs? Materiały w internecie są nieśmiertelne. Poproszę o link do słów o inwestorze zaraz po wyborach
~ Kwiato
ponad rok temu ocena: 72%  50
Czwarte pytanie: Dlaczego są aż tak BEZsilnym regionem?
~ kik
ponad rok temu ocena: 74%  49
Ocenią Was wyborcy za 2 lata.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Też ocenią
ponad rok temu ocena: 86%  48
Was też ocenią wyborcy.Tylko oni mają do czego wracać
~ Porozumienie Samorządowe PRA
ponad rok temu ocena: 54%  47
Pewnie że rozliczą ich za 2 lata. Nawet szybciej. Najgorsze będzie dla oPOzycji jak zgarną 12 mandatów.
~ sosnowa
ponad rok temu ocena: 74%  46
A ja daję pałę z wykrzyknikiem Panu zza szpitala wszystkim się zajmuje tylko nie swoim okręgiem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do sosnowa
ponad rok temu ocena: 73%  45
Też tak uważam.Lata i nic z tego dla tego okręgu nie ma ,a po co tak lata to nie wiem.
~ Klatka po klatce
ponad rok temu ocena: 58%  44
A w której minucie tego filmu widać czyiś nietakt.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sr
ponad rok temu ocena: 43%  43
Indywidualne duży minus dla Pana Grześkowiaka za prezentowany poziom na sesjach (kto bywa lub oglada nie muszę tłumaczyć) tak samo Pan Przybylski wprowadził takie standardy w prowadzeniu sesji że non coment
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ POco te uszczypliwości
ponad rok temu ocena: 58%  42
Poziom który prezentuje Pan Grześkowiak jest prawidłowy. Warto przeczytać. http://elka.pl/content/view/84...
~ POgodźcie się z tym że oni Są Rozsądni
ponad rok temu ocena: 63%  41
Widocznie ludzie to czytają i oceniają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ekipa czy klika
ponad rok temu ocena: 68%  40
porównajcie inne sondy :) tu przybywał 50 głosów w ciągu paru minut
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAwdopodobnie nejlepsza ekipa POd słońcem
ponad rok temu ocena: 53%  39
PRAwdopodobnie ktoś jeszcze nienadąża
~ refleks szachisty
ponad rok temu ocena: 76%  38
Jakie połowinki ? Połowa kadencji była w listopadzie 2016 r. Rzeczywiście zawrotne tempo działania, które wiele tłumaczy, lecz wyborów to już raczej się nie da przesunąć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PRAwdopodobnie nejlepsza ekipa POd słońcem
ponad rok temu ocena: 24%  37
PRAwdopodobnie ktoś się pomylił
~ ekipa czy klika
ponad rok temu ocena: 76%  36
w listopadzie to jeszcze mysleli co zrobić :)
~ Jestem za a nawet przeciw
ponad rok temu ocena: 46%  35
Proszę redakcję żeby następnym razem poddała ocenie opozycję ich dokonania i starania,lista jest długa.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SRutututu
ponad rok temu ocena: 71%  34
Sprawdź definicje opozycji a potem wymagaj. Teraz rządzi SR i widać, ze pcha sie przed kamerę niewiele mogąc wydukać
~ Już dawno o nich śpiewano :)
ponad rok temu ocena: 75%  33
Polne kwiaty zboża trawy Słoneczniki ziarna kawy Dobre dobre bardzo dobre Groch fasola i pietruszka Pomidory i kapusta Dobre dobre bardzo dobre Banan śliwka i ananas Pomarańcze wszystko dla nas Dobre dobre bardzo dobre Jabłka gruszki winogrona Lista długa nie skończona! A najlepiej stworzył nas!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ 6 tys nowych szachownic
ponad rok temu ocena: 60%  32
i jest sonda - to dalej Sr pobijajcie kolejny rekord głosowania jak dla Grzesia 6 tys głosów, kiedy normalne zainteresowanie jest na poziomie 200-300 kliknięć :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do 6 tys
ponad rok temu ocena: 62%  31
Ojej naprawdę?Co ty mówisz?pewnie sam klikasz i swoją miarą mierzysz innych.Powodzenia dla radnych SR.Brawa za termomodernizację,odnowienie Jedynki i za to,że jednak na salę gimnastyczną przy SP4 dostaliście kasę.Brawo za Glinki,Mikołajewicza,Wrocławską itd.Radni opozycyjni niestety się wstrzymywali,więc nic nie jest ich.Teraz czekamy na remont Plant. Powodzenia.
~ Do 6 tys
ponad rok temu ocena: 59%  30
Ojej naprawdę?Co ty mówisz?pewnie sam klikasz i swoją miarą mierzysz innych.Powodzenia dla radnych SR.Brawa za termomodernizację,odnowienie Jedynki i za to,że jednak na salę gimnastyczną przy SP4 dostaliście kasę.Brawo za Glinki,Mikołajewicza,Wrocławską itd.Radni opozycyjni niestety się wstrzymywali,więc nic nie jest ich.Teraz czekamy na remont Plant. Powodzenia.
~ Jurek
ponad rok temu ocena: 55%  29
Z pewnością w mieście jest czysciej .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Pawlo
ponad rok temu ocena: 70%  28
Dno. Nic więcej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Pawlo
ponad rok temu ocena: 33%  27
Jacuśku daj spokój.Dno już było.Teraz jest ok
~ Rawicz
ponad rok temu ocena: 57%  26
Dno to było.Gorzej nie jest.Teraz jest czyściej.Dużo pozyskanych środków.Dużo dobrego dzieje siè w Rawiczu i to nie tylko moje zdanie
~ ggggg
ponad rok temu ocena: 33%  25
Pawlo wski
R E K L A M A