Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Z zastępcy na naczelnika. Nowa szefowa gminnej oświaty

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    10.01.2017
Karol Pospiech
komentarzy 54 ocen 24 / 67%
A A A
Anna Nowak, nowa naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w rawickim urzędzieAnna Nowak, nowa naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w rawickim urzędzie fot. UMiG Rawicz

Anna Nowak, dotychczas zastępca naczelnika Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych w rawickim magistracie, z początkiem stycznia została szefową wydziału.

Po odejściu na emeryturę Danuty Przybył, nowy naczelnik miał być wybrany w konkursie. Choć ogłoszono dwa, a w każdym zgłosiło się kilkoro kandydatów, to żadna z przedstawionych koncepcji na rozwój oświaty nie spełniła oczekiwań burmistrza Grzegorza Kubika. Włodarz zdecydował, że stanowisko obejmie Anna Nowak, która w konkursach nie startowała.

R E K L A M A

Mateusz Domagała z Centrum Informacyjnego Burmistrza przekazał w komunikacie do mediów, że Grzegorz Kubik, już przed pierwszym konkursem zaproponował Annie Nowak, żeby została naczelnikiem.

Pani Anna Nowak nie była w pełni przekonana do tego, by podjąć się funkcji naczelnika, w związku z czym ogłosiliśmy konkurs - potwierdza burmistrz Rawicza i dodaje: - Po rozstrzygnięciu drugiego konkursu pani Anna zdecydowała, że jest gotowa, by podjąć się zadania kierowania rawicką oświatą.

 Do pewnych decyzji trzeba dojrzeć - dopowiada nowa naczelnik.

Anna Nowak, jako naczelnik Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych będzie musiała zmierzyć się, między innymi z wdrożeniem zmian reformy oświaty.

Z uwagi na reformę systemu oświaty najbliższe miesiące będą dla nas wszystkich czasem zmian, trudnych decyzji i jeszcze bardziej wytężonej pracy - zaznacza.

Nowa naczelnik zapowiada przeorganizowanie zakresów realizowanych zadań oraz wzmocnienie potencjału kadrowego wydziału.

Czy to dobrze, że gimnazja zostaną zlikwidowane?

ankieta dodana 11.01.2017, ilość wszystkich głosów: 635
TAK
56%
NIE
44%
R E K L A M A
+ 16 głosów: 24 (67%) 8 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (52)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ dla c32 letniego chłopca z deficytem uwagi
ponad rok temu ocena: 40%  52
Nicki 32- letniego chłopczyka, który skrywa się jako jedna osoba pod kilkoma różnymi nickami: nowy, dfgdg, edward, asda, Ekipel, rodzic, hjkh, współczuje, ssssss, kabarecik, s, jola, kola, hgf, być może tez nicki: miki, cichy wielbiciel + zupełne przeciwieństwo na elce - FRED (który twierdził coś zupełnie innego, czyli , że brak "ikry" jak to określił). Moge zrobić zarys osobowości i profil psychologiczny tego bardzo wykształconego i inteligentnego, cynicznego, narcystycznego, przebiegłego i wyrachowanego z deficytem uwagi pana a wlasciwie chlopczyka, ale po co. Trochę Znam Cie inteligencie, więc szczegółow oszczędzę. zostaw internet i wyjdź do ludzi chłopie, to będziesz zdrowszy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nowy
ponad rok temu ocena: 63%  51
sorry, ale komentarz dotyczy kompetencji komisji, która ma kompetencje jedynie z nazwy! trzeba czytać ze zrozumieniem. Jak widać reforma to poważny problem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ edward
ponad rok temu ocena: 70%  50
Bardzo dobry wybór. Zgadzam się. Pracowitość i skromność, czego więcej oczekiwać od urzędników, więcej takich nominacji a będzie lepiej. Ludzi z pseudo charyzmą, którym się wydaje, że nie wiadomo kim są wszyscy mają dosyć. Nie nadużywajmy tego słowa - charyzma. Charyzme miał Jan Paweł II czy inni wielcy przywódcy, w tym przypadku stawianie zarzutu, że burmistrz nie powołał kogoś charyzmatycznego jest poprostu idiotyczne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do edwarda czyli Krzysia na drugie imie
ponad rok temu ocena: 86%  49
Chłopie, masz wiele różnych nicków na samej tylko tej stronie i rozpoznaje cie wszędzie. Czepiasz się jednego komentarza gdzie ktoś napisał, że wg niego prócz kompetencji dobrze jest wspomnieć, że inne cechy są ważne. Komentarz wyraża mysl ogólną osoby, która go napisała i jest kulturalny, wiec wyluzuj chłopie.Odpocznij od elektroniki a zwłaszcza od internetu.Gdybym teraz widziała Twoje oczy, to powiedziałabym trochę więcej. Spokojnych snów.
~ nowy
ponad rok temu ocena: 75%  48
Oczywiście Pani Anna jest bardzo w porządku, ale niby kto miał ocenić te kompetencje. Czy ta komisja ma pojęcie czego się podjęła. Niestety nie i nie może, bo nikt z niej się tymi tematami nie zajmował.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ do Christophera
ponad rok temu ocena: 40%  47
nowy (czyli Krzysztof jego drugie imie)
~ do nowego
ponad rok temu ocena: 43%  46
Krzyś na drugie imię lubi czasem wbijać szpilki w inna Anię, w której się zakochał 10 lat temu, ale że z nią nie jest, to to wbijanie szpilek jest dla niego namiastką kontaktu realnego szkoda tylko, że jakby niezdrowego
~ do nowego
ponad rok temu ocena: 43%  45
Krzysztofie (Twe drugie imię) chodzi Ci o tę drugą inną Annę, w której się zakochałeś i od 10 lat boisz się do niej zadzwonić. Pamiętaj, że kiedyś wszyscy niestety pójdziemy do piachu i wtedy już do niej nie zadzwonisz. Albo dzwonisz do Ani i rozmawiacie, albo jedź do Trzebnicy i załóż tam maseczkę na twarz (abyś bakteriami i wirusami jadowymi nie pluł w komentarzach) i spełniaj tam swą misję, ale unikaj pracoholizmu, bo są w życiu sprawy ważniejsze.
~ kom
ponad rok temu ocena: 7%  44
Dyrektor Piotr Mosiek na naczelnika
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ asda
ponad rok temu ocena: 79%  43
więzienia ?
~ Ekipel
ponad rok temu ocena: 78%  42
Ta decyzja Kubika została bardzo dobrze przyjęta w Rawiczu. Dobry wybór. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Uczciwa, doświadczona i pracowita. Nie chora na władzę. Pewnie dlatego nie chciała babrać się w konkursach. Ci którzy startowali zupełnie nie nadawali się do sprawowania takiej funkcji. Że komuś się wydaje, że jest wielkim dyrektorem nie znaczy jeszcze, że ma odpowiednie umiejętności, żeby sprawować urzędnicze stanowisko. Pracowitość i skromność, czego więcej oczekiwać od urzędników, więcej takich nominacji a będzie lepiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ etyk obiektywny
ponad rok temu ocena: 55%  41
W Rawiczu nadużywa się słowa kompetencje. Jak się pracuje 10 lat w jednym miejscu to siłą rzeczy chyba coś już chyba sie wie. Do stworzenia nowej koncepcji oświaty potrzeba też kreatywności a do przewodzenia ludziom charyzmy. Kiedy cel zacznie być etyczny i ekologiczny , a nie będzie uświęcał środków ? Czy były trupy po drodze ? Co na to sumienie ? Swego zadowolenia nie buduje się na krzywdzie drugiego człowieka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ etyk obiektywny do hjkh
ponad rok temu ocena: 67%  40
Masz błędne informacje wyssane z palce. Moja osoba NIE startowała w tym konkursie, bo 1. Nie interesowała mnie akurat ta konkretna oferta. Odpuść sobie ten sztuczny zamęt, który wobec różnych ludzi w całym necie często robisz choć ich chłopczyku nawet nie znasz
~ hjkh do etyk
ponad rok temu ocena: 50%  39
Z tego co napisałeś wynika, że jesteś rozżalony niepowodzeniem ale widać też, że jesteś ambitnym i wartościowym człowiekiem. Bliska mi osoba przegrała kiedyś konkurs na stanowisko urzędnicze, więc wiem, jak to jest, jak cię nie chcą, tam gdzie starasz się o pracę. Głowa do góry.
~ współczuje
ponad rok temu ocena: 50%  38
Nie był napastliwy względem Ciebie, bo cię nie znam. Co przeczytałem to wiem. A przeczytałem, że sugerujesz, że ktoś buduje swoje zadowolenie na krzywdzie drugiego człowieka. I mnie to zirytowało. Nierozumiem, jak można takie rzeczy mówić. A to co pisałeś nie dotyczyło anonimowej osoby. Zirytowało mnie też, że nazywasz się etykiem obiektywnym a twoja wypowiedz nie ma nic wspólnego z obiektywizmem tylko jest pospolitym hejtem w wobec tej osoby, która jest bohaterem tego artykułu. Siejesz nienawiść a nazwywasz się etykiem. Ręce opadają. A do tego okazuje się, ze piszesz zupełnie nie na temat. Nie piszesz o konkursie tylko chodzi ci o Twoją krzywdę.Z tego co napisałeś, to wynika, że nie przyjęto cię do pracy, bo był byś konkurentem dla tej pani i ty byś został naczelnikiem. Myślę, ze czas udać się do psychologa. Nie mniej przyznaje, że nie potrzebnie użyłem niektórych słów,nie wiedziałem, że szukasz pracy. Współczuję Niestety w tym kraju jest dużo młodych ludzi z "dobrymi pomysła bez pra
~ Etyk obiektywny do hjkh
ponad rok temu ocena: 78%  37
Etyk obiektywny do "hjkh": Stop. Brak informacji ode mnie. Mój komentarz jest neutralny, a Twój wcześniejszy już usunięto, bo był napastliwy względem mnie (używałeś w nim do mnie słów obraźliwych, jak ‘kanalia’ i ‘dno’). A „nagonkę” to robiono kiedyś na uczciwą i niczemu winną osobę (na mnie), bo bardzo zależało mi na pracy, aby dzięki temu zmienić swe życie na lepsze. I ja byłam tym ‘trupem’ moja „wina” polegała tylko i aż na tym, że się za bardzo angażowałam w staż, który odbywałam w wydz. oświaty i zapytałam o pracę w tym wydz. (staż był przydzielony odgórnie przez PUP i odbywany lipiec – wrzesień 2014 r.). Tępiono mnie, bo byłam niewygodna ze względu na ciekawe pomysły i duże chęci do pracy. P.S. Jak już zauważyłam w 2014 r. już wtedy szykowano i czyszczono grunt pod dzisiejszy wybór naczelnika. Logiczna układanka. P.S. 2) Ja pytałam tylko o zajęcie na szeregowym, podrzędnym stanowisku - tylko tyle. Zresztą PUP mówił mi nawet, aby się tam o pracę pytała.
~ hjkh
ponad rok temu ocena: 38%  36
To co sugerujesz, nie ma nic wspólnego z etyką, próbujesz tylko zdyskredytować przyzwoitą osbę, oceniasz fałszywie i wymyślasz zarzuty, po pierwsz decyzje podjęła komisja, po drugie ci którzy startowali w konkursie robili to na własną odpowiedzialność, po trzecie.bardzo dobrze, że w sytuacji jak żadna z osób biorących udział w konkursie nie nadawała się do sprawowania tej funkcji ta Pani zgdziła się, raczej nie miała wyjścia, bo wydział nie może działać bez naczelnika. Więc kto tu komu krzywdę zrobił ?Jakie trupy ? Nie udawaj etyka, bo poprostu robisz tylko nagonkę na uczciwą osobę.
~ Beata
ponad rok temu ocena: 56%  35
Zadnych rewolucji nie będzie wiec p. Ania da radę. Cieszcie się ze ktos z Rawicza wreszcie ma kompetencje wg. burmistrza.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ul9
ponad rok temu ocena: 50%  34
Hasło przewodnie z kampanii: Tak czy owak. Anna Nowak.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miki
ponad rok temu ocena: 47%  33
~~ jeżeli tamci co startowali nie mieli odpowiednich kompetencji to lepiej , że ta osoba która się orientuje
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ aaaaaaa
ponad rok temu ocena: 60%  32
moim zdaniem to, że nie zdecydowała się od razu, świadczy o rozsądnym podejściu do sprawy, a nie przedkładaniu portfela nad umiejętności. Poza tym, skoro pracowała przez wiele lat w wydziale, na pewno ma pojęcie. Zresztą, poznałam osobiście i uważam, że Pani Ania to naprawdę kompetentna osoba.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ssssss
ponad rok temu ocena: 77%  31
Panie Burmistrzu proszę o podanie do publicznej wiadomości koncepcji p.Anny Nowak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cichy wierbiciel
ponad rok temu ocena: 65%  30
GRATULACJA nie zla z niej kicia !!!!! pozdrawiam buziaczki slodkie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KABARET
ponad rok temu ocena: 83%  29
KABARET! Dwa konkursy, a Imperatorek od początku wiedzia, że... szkoda słów!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kaBARecik
ponad rok temu ocena: 84%  28
Nawet dwa w jednym kaBARecik! To a propos genialnej koncepcji wyszynku w ratuszu! kaBARecik, a Impratorek od początku wiedział, że... (cenzura!)! :-)
~ Hania
ponad rok temu ocena: 58%  27
Serdeczne gratulacje Pani Aniu, bardzo słuszna decyzja.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ super
ponad rok temu ocena: 48%  26
SUPER!!! Teraz nastąpi przełom kopernikański w rawickiej oświacie, w pierwszej kolejności, zgodnie z zapowiedziami, zostaną zatrudnione nowe osoby do wydziału. Rewolucję czas zacząć - nie będą już teraz zlecać koncepcji zewnętrznym firmom - teraz będzie już tylko lepiej
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jola
ponad rok temu ocena: 53%  25
i tak z gruszki ni pietruszki od razu na naczelnika bez zadnej szkolnej wiedzy tu sie dzieje niezle
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Trzymam kciuki
ponad rok temu ocena: 58%  24
Pani Aniu! Powodzenia! Niech Pani się trzyma! Jest Pani mądrym człowiekiem, poradzi sobie Pani!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rawiczanka
ponad rok temu ocena: 63%  23
`jeżeli nie startowała to widocznie lepiej bo zna to wszystko od podszewki i nikt nie musiał pisać laboratów , które i tak nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości szkolnej !!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacek
ponad rok temu ocena: 24%  22
Tak ,ze tego a Panią Danusie proponuje na zastępcę bo się zna . Proponuje też służbowy samochód pzdr
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zygmunt Freud
ponad rok temu ocena: 72%  21
Pani Danusia uwielbia mieć poczucie kontroli takie, aby nikt z zewnątrz niczego ciekawego i nowego nie wymyślił. A dzięki pani Ani Nowak, choć trochę Pani Danusia będzie mogła kontrolować oświatę na odleglość.
~ Miki
ponad rok temu ocena: 35%  20
gdzie są hejterzy od zatrudniania "obcych"? też źle tym razem??? wypowiedziec sie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ i wszystko jane
ponad rok temu ocena: 83%  19
czesanie borsuka?
~ ONA84
ponad rok temu ocena: 57%  18
Brawo! Brawo! Brawo Pani Aniu! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ?!?!
ponad rok temu ocena: 74%  17
Po pierwsze gratuluję. Po drugie nie znam tej Pani więc mój komentarz nie jest "żadna osobistą wycieczką w jej stronę". Ktoś już kiedyś pisał, że burmistrz nie ma żadnego wyjścia po 2 nierozstrzygniętych konkursach i będzie musiał komuś "wcisnąć" tą fuchę. Ciekawe co przekonało tą Panią, co jej Kubik obiecał. Po za tym Kubik miał konkretne oczekiwania od kandydatów dotyczące koncepcji. Czy ta Pani ma koncepcje? Osobiście wątpię, jeżeli się mylę, to może ja zaprezentuje. Nie jest, to żaden hejt, to po prostu wyciąganie wniosków z zaistniałej sytuacji. Jeszcze raz gratuluję.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ..
ponad rok temu ocena: 43%  16
No dziwne te gratulacje.Gdyby od razu chciała być to konkursu pewnie by nie było.
~ rawiczanka
ponad rok temu ocena: 64%  15
Gratuluję pani Aniu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gratulacje
ponad rok temu ocena: 65%  14
Pani Aniu serdeczne gratulacje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ hgf
ponad rok temu ocena: 75%  13
masakra....co się dzieje w tym mieście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jak
ponad rok temu ocena: 49%  12
szkoda tylko, że ta pani nie pracowała w szkole, jest jedynie urzędnikiem..... a decydować będzie o losach dzieci
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ s
ponad rok temu ocena: 68%  11
o niczym nie bedzie decydowała... będzie wykonawca pomysłów panów od likwidacji i handlu
~ Do Jaka
ponad rok temu ocena: 51%  10
I bardzo dobrze że nie pracowała w szkole.
~ Tak
ponad rok temu ocena: 61%  9
jeżeli ta panie rzeczywiście nie pracowała w szkole, to dobrze, bo nie jest "zepsuta" tym komunistycznym przeżytkiem jakim jest karta nauczyciela
R E K L A M A