Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zabawa Andrzejkowa Pomocnej Dłoni [FOTO]

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    19.11.2015
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 1 ocen 5 / 100%
A A A
Świetna zabawa i przyjacielska atmosfera są tradycją imprez organizowanych przez Pomocną DłońŚwietna zabawa i przyjacielska atmosfera są tradycją imprez organizowanych przez Pomocną Dłoń fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

W sali widowiskowej rawickiego domu kultury odbyła się Zabawa Andrzejkowa, zorganizowana przez stowarzyszenie Pomocna Dłoń.

R E K L A M A

Uczestniczyło w niej ponad 200 osób, przy muzyce zespołu „Family Band”. Do stołów podawało ośmioro uczniów z trzeciej klasy technikum gospodarstwa domowego i żywienia Zespołu Szkół Zawodowych, pod okiem Renaty Uźniak.

Wszyscy świetnie się bawili, ale najwięcej emocji wzbudziła loteria fantowa, w której główną nagroda był rower. Losów było około 600, a wygrywało ponad 100. Najszczęśliwszy okazał się kupon z numerem 414, a jego posiadaczką była Janina Panek z Rawicza. (WJ)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ bimbry baluja
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  ale czad :D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A