Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zabawa stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”

› Kultura i Rozrywka ponad rok temu    18.04.2015
Włodzimierz Jędrzejczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Parkiet szybko się zapełniłParkiet szybko się zapełnił fot. Włodzimierz Jędrzejczak
Włodzimierz Jędrzejczak
napisz do mnie ‹
moje inne artykuły ‹

Członkowie i sympatycy rawickiego stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” spotkali się na zabawie, która odbyła się w sali widowiskowej domu kultury.

R E K L A M A

Uczestniczyło w niej około 150 osób, a do tańca grał zespół „Family Band”. Obłogę na sali tradycyjnie zapewnili wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych, pod opieką Renaty Uźniak. Byli to uczniowie czwartej klasy technikum żywienia i gospodarstwa domowego, którzy już wkrótce kończą naukę. Była więc okazja do ich pożegnania. Uczestnicy zabawy złożyli również życzenia Ewie i Mieczysławowi Nowickim, którzy obchodzili 40-lecie ślubu. Odśpiewano gromkie „Sto lat”, poparte okrzykami „gorzko, gorzko!”. Pocałunek „młodej pary” nagrodzono burzliwymi brawami. Klamrą spinającą spotkanie było wspólne śpiewanie popularnych piosenek. (WJ)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A