Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY

Zagrali i zaśpiewali dla Kasi i Gabrysi [FOTO, WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    13.04.2019
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. D. Bela

Chór Nauczycieli Gminy Rawicz, Chór Męski im. Karola Kurpińskiego w Sarnowie, zespół pod batutą Jerzego Dudka, Sara Kicińska oraz soliści wystąpili w kościele pw. Andrzeja Apostoła w Sarnowie. Przedsięwzięcie odbyło się pod nazwą "Wiosna Budzi Nadzieję". 

Dwa tygodnie temu koncert w rawickim Domu Kultury odbył się na rzecz Ewy. Wtedy w jego trakcie zebrano kwotę 3.700 złotych. Zdjęcia z tamtego przedsięwzięcia można zobaczyć TUTAJ.

Dziś - po koncercie w sarnowskiej świątyni - zbierano środki na rzecz Katarzyny i jej córki Gabrysi. - To wielka radość, że jesteśmy razem. Kiedy jest nam dobrze, ale i kiedy są smutne, bolesne doświadczenia. Wszystko, co czynimy, to po to, by pomóc Kasi i jej córeczce Gabrysi - podkreślał po koncercie proboszcz ks. Eugeniusz Leosz. Dodał, że jutro po mszach świętych w Sarnowie również będzie można spotkać kwestujących. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (1)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Rawiczanin
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  Można tylko przyklasnąć i z całego serca pogratulować !!! Pięknie serce się raduje . DUZO ZDROWIA !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji