Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zagrali w halówkę. Gospodarze nie byli zbyt gościnni

› Sport i rekreacja› Aktualności 6 miesięcy temu    16.11.2018
Dawid Bela
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. I LO Rawicz

W hali I Liceum Ogólnokształcącego w Rawiczu zorganizowano Powiatowy Finał w Piłce Halowej w Licealiadzie. Rywalizowało pięć ekip.

Wśród uczestników znalazły się: ZSZ w Rawiczu, ZSPT w Bojanowie, ZS w Miejskiej  Górce,  ZS w Jutrosinie oraz I LO w Rawiczu. Zespoły rozegrały łącznie 10 spotkań w systemie każdy z każdym. Obsługę imprezę stanowili: Kamil Jankowiak, Krystian Osmelak i Miłosz Knasiak.

Najlepszymi okazali się gospodarze, którzy trzykrotnie wygrali i ponieśli jedną porażkę. Na drugiej ekipie znalazł się ZSZ w Rawiczu, a na najniższym stopniu podium - ZS w Jutrosinie. 

Skład zwycięskiej drużyny z I LO w Rawiczu stanowili: Patryk Biegała, Wiktor Brączek, Mikołaj Duszak, Kacper Jarus, Marcel Kubeczka, Seweryn Materkowski, Mikołaj Sadowczyk, Konrad Szaroleta, Krystian Szymoniak i Eryk Świergocki.

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A