Antyspam
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - najhipoteczny UL 21-27 lutego

Nie masz planów na dziś? Wybierz się na koncert orkiestry

› Aktualności› Wydarzenia 11 dni temu    14.02.2020
Joanna Miśkowiak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. archiwum

Karnawał w Miejskiej Górce zakończy się koncertem miejscowej orkiestry dętej. Wystąpi ona 23 lutego o godzinie 16.00 w hali widowiskowo-sportowej.

Koncert odbędzie się w ramach projektu "Koncertowa zima w Miejskiej Górce 2020" realizowanego przez Ośrodek Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. Wstęp wolny. 

- Orkiestra to zespół, który zdobył sobie duże uznanie oraz liczne grono sympatyków nie tylko w naszej gminie, ale także poza jej granicami, zaprezentuje się publiczności w specjalnie przygotowanym na tę okazję repertuarze - zaznacza Marek Stach, dyrektor Ośrodka Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej. - Gorąco zapraszamy wszystkich, którzy lubią muzykę orkiestrową i chcą przyjemnie spędzić czas. Początek o 16.00.

+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!