Antyspam
R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Zaskakujący prezent od wójta (FOTO)

› Aktualności 5 miesięcy temu    8.11.2018
Honorata Dmyterko
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

- Symbolem podziękowania za lata dobrej współpracy, niech będzie złożony na ręce radnych obraz - pejzaż artysty malarza Stanisława Kukli z Osieka, a pochodzącego z Chojna - powiedział wójt Kazimierz Chudy żegnając się z samorządowcami na ostatniej, październikowej sesji.

R E K L A M A

Przekazał Gminie Pakosław dzieło przedstawiające lipową Aleję Zasłużonych Koni w Golejewku. Zakup obrazu włodarz negocjował wspólnie z wiceprzewodniczącą rady Elżbietą Łakomą. - Jest to w części dar od żony artysty Galiny Kukli, a w części to ja sfinansowałem nabycie obrazu - podkreślił włodarz.

- Potrafił nas pan nie raz zaskakiwać i tym razem, znów panu to się udało. Z pewnością obraz znajdzie swoje miejsce w gminnym budynku w takim miejscu, by wszyscy mogli się nim zachwycać i wracać do pamięci o panu wójcie - spuentował przewodniczący Mirosław Biechowiak.

Specjalne podziękowania od radnych otrzymała też skarbnik Teresa Miernik. Ostatnia sesja była również okazją do podsumowania. - Być może można było jeszcze lepiej wykonywać mandat radnego, ale wszyscy mieliśmy za cel dalszy rozwój gminy - stwierdził Mirosław Biechowiak, przewodniczący rady.

Jak wygladała frekwencja radnych? Ile odbyli sesji i ile podjęli uchwał? Czytaj w Życiu Rawicza

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A